FOTO: Bohumil Petrik, CNA

24. septembrī pāvests Francisks apmeklēs Latviju. Nav vairs ilgi jāgaida, līdz šīs dienas programma būs oficiāli pieejama, tad arī varēsim vairāk pastāstīt par to, kuru notikumus varēsi dzirdēt Radio Marija Latvija ēterā.

RML programma pāvesta vizītei Baltijā

Laiku līdz šim priecīgajam notikumam izmantosim, lai sagatavotos – gan praktiski, gan arī garīgi. Jāņa Pāvila II vizītei 1993. gadā bija daudz augļu, un mēs ticam, ka arī pāvesta Franciska apmeklējums nesīs pārmaiņas. Lai tas notiktu, ir vērts ieklausīties viņa teiktajā, kā arī iepazīt viņa personību.

Radio Marija šajā laikā līdz pāvesta vizītei piedāvās dažādus raidījumus un cita veida materiālus, kas ļaus uzzināt vairāk, kā arī sekot līdzi aktualitātēm.

1) Seko līdzi aktualitātēm

Ikdienas gaitā vēstīsim par aktuālo, gatavojoties pāvesta vizītei. Ēterā izskanējušo pāvesta Franciska vizītei veltīto informāciju vari klausīties šeit:

2) Raidījums “Pētera pēdās”

Reizi nedēļā šis raidījums iepazīstinās ar kādu no četriem aspektiem – pāvestības vēsturiskā attīstība, pāvesta Franciska personība un vēstījums, pāvesta vizītes Latvijā organizācija, pāvests un jaunieši. RML ēterā to vari dzirdēt piektdienās plkst. 13:00, kā arī atkārtojumā sestdienās plkst. 10:10 un otrdienās 22:00.

Lasi vairāk un klausies raidījumu šeit.

3) Priestera katehēzes par pāvesta encikliku “Laudato si’ “

2016. gada pirmajā pusē RML ēterā pāvesta Franciska enciklika “Laudato Si’ ” (veltīta rūpēm par kopējām mājām – pasauli) tika apspriesta veselā priestera katehēžu ciklā.

Katehēzes vari noklausīties šeit.

Šī lapa tiks pastāvīgi papildināta, pievienojot gan jaunu materiālu, gan arī piedāvājot saturu, kas RML ēterā izskanējis pirms kādu laika un, pāvestu gaidot, iegūst jaunu aktualitāti.