Dārgie draugi, mēs ticam, ka lūgšana ir labākais ierocis pārbaudījumos!  Tāpēc aicinām lūgties novennu svētajai Ritai (par to, kā to darīt, varēsi izlasīt zemāk) vai kādu citu lūgšanu nodomā par Radio Marija Latvija.

KĀPĒC ŠĀDS AICINĀJUMS?

Arvien konkrētāk kļūst skaidrs, ka Radio Marija Pasaules ģimene nevarēs turpināt atbalstu RML, kā tā līdz šim ir nosegusi starpību starp ienākumiem un ikmēneša izdevumiem. Tas nozīmē, ka nepieciešams liels Dieva brīnums – nepieciešams pamatīgi palielināt ienākumus (kas RML gadījumā veidojas no ziedojumiem) vai attiecīgi – krietni samazināt izdevumus. Saprotam, ka tā visupirms ir garīga cīņa, kurā aicinām iesaistīties ar TEVI – lūdzoties. Protams, reizē tas ir aicinājums apzināties, ka, ja mēs visi (tiešām VISI), kas ikdienā noklausāmies kaut ko RML ēterā vai arhīvā, noziedotu katru mēnesi pat pavisam nelielu naudas summu, sevi uzturēt vairs nebūtu nepaveicams uzdevums.

KĀ LŪGTIES NOVENNU SVĒTAJAI RITAI?

Tie, kuri saprot angļu valodu, seko novennas kārtībai, kuru varam atrast šajā mājaslapā.

Pēc katras dienas lūgšanas lūdzamies sv. Ritas litāniju, kuru varam atrast šajā mājaslapā.

Tie, kuri angļu valodu neprot, lūdzas litāniju un pievieno savu sirds saucienu uz Dievu ar sv. Ritas aizbildniecību. Katrs var pievienot savas lūgšanas par RML un formulēt tās saviem vārdiem.

Paši esam apņēmušies arī kādā no novennas dienām gavēt RML nodomā. Ja vēlies, atsaucies šim aicinājumam arī TU!