Esam uzsākuši Mariatona akciju. Mariatona laikā pateicamies Dievam par dāvanu, ko Viņš mums ir devis – par Radio Marija. Šajās dienās varam pateikties par saņemtajām žēlastībām un dalīties ar piedzīvoto. Priecājoties par saņemtajām žēlastībām, mēs varam parūpēties arī par to, lai citi varētu piedzīvot tās pašas žēlastības, ko mēs! Katru gadu visas pasaules Radio Marija klausītāji vienojas ziedošanas kampaņā, lai atbalstītu citu valstu Radio. Šogad starp vairākiem projektiem esam izvēlējušies Irākas kolēģus.

Radio Marija Irākā skan jau kopš 2018. gada 15. augusta. Šogad viņiem ir iespēja apgūt divas jaunas frekvences, kas ļautu aizsniegt vairāk kristiešu. Šobrīd Irākā ekonomiskā situācija ir ļoti bēdīga – cilvēki reizēm atalgojumu gaida pat četrus mēnešus! Tas nozīmē, ka šobrīd irākieši paši savu radio staciju nevar uzturēt. Tāpēc mēs Latvijas klausītāji varam palīdzēt Irākas klausītājiem ar savu artavu.

Tu vari atbalstīt Irākas brāļus un māsas ar savu lūgšanu. Vari nākt uz Ojāra Vācieša ielu 6, kur RML kapelā mariatona laikā notiek adorācija no 7:00 līdz 21:00. Tāpat vari atbalstīt arī ar savu ziedojumu. Neraizējies, ka nevari ziedot daudz. Ziedo tik, cik sirdsapziņa un tava finasiālā situācija tev atļauj. Katrs cents, ko dodam no sirds, var izrādīties ārkārtīgi vērtīgs Dieva acīs. Atceries par nabadzīgo atraitni, kura noziedo vismazāk no visiem, bet kuru Jēzus izceļ pāri visiem.

Pirms Mariatona Rīta cēlienu raidījumā mums bija iespēja iepazīt Radio Marija situāciju Irākā un Tuvajos austrumos. Ja neesi dzirdējis šos raidījumus, tad dodam tev iespēju tos noklausīties šeit. Pirmā intervija ir ar Āzijas Radio Marija koordinātoru Jozefu Nasaru (Joseph Nassar), kurš mums dāvā iespēju iedziļināties Radio Marija situācijā Tuvajos Austrumos, savukārt otra intervija ir ar Irākas Radio Marija prezidentu Stivanu Šanij (Stivan Shany), kurš mūs iepazīstina ar savas valsts un radio situāciju.