Dārgie draugi,

Šogad mums visiem Dievs atkal dod iespēju doties svētceļojumā. Daudzi no mums savus ikdienas darbus ir varējuši tā saplānot, lai varētu doties ceļā kājām, citiem no mums veselības, ģimenes, darba vai citu apstākļu dēļ nākas palikt mājās; tomēr mēs visi, neatkarīgi vai paliekam mājās, vai dodamies ceļā, varam gūt svētceļojuma pieredzi.

No sirds pateicamies visiem RML atbalstītājiem, ar kuru finansiāliem ziedojumiem, brīvprātīgo darbu un lūgšanām, varam nodrošināt ētera skanējumu, nokomplektēt grupu, kas dodas uz Aglonu kājām un tādā veidā sniegt iespēju svētceļot virtuāli tiem, kuri paši ceļā nevar doties.

Ar Dieva palīdzību esam nokomplektējuši grupu 50 cilvēku sastāvā, kas dosies ceļā svētdien 1. augustā no Smiltenes sv. Jāzepa draudzes. Aglonā iesoļosim 12. augustā. Pa ceļam pievērsīsim uzmanību ģimenes jautājumiem. Tādā veidā mēs svinēsim pāvesta Franciska izsludināto ģimeņu gadu, kurš atzīmē ģimenēm veltītā dokumenta “Mīlestības līksme” (Amoris Laetita) 5 gadu jubileju.

Svētceļojums ir iespēja vairāk laika veltīt attiecībām ar Dievu, tāpēc pa ceļam praktizēsim dažādas dievbijības formas: katru dienu svinēsim Svēto Misi, lūgsimies Rožukroni, Kunga eņģeļa lūgšanu, Žēlsirdības kronīti, slavēsim Dievu ar pielūgsmes dziesmām utt. Tāpat arī neizpaliks laiks savstarpējai draudzībai un viens otra iepazīšanai.

Tiem, kas svētceļojumā dosies kopā ar Radio Marija virtuālā veidā, būs iespēja ēterā sekot līdzi un piedzīvot svētceļojuma noskaņas šādos laikos:

8:00 Svētās Mises tiešraide (izņemot 1. augustu, kad Mise tiks translēta 10:00)
9:00 iepriekšējās dienas katehēzes ieraksts
10:00 Marijai veltīto “Stundiņu” dziedājuma un pielūgsmes ieraksts
12:00 Kunga eņģelis
15:00 Žēlsirdības kronītis
19:00 Rožukroņa ieraksts, pēc kura seko reportāžas no ceļa ar dienas laikā piedzīvoto

Tāpat visu ceļā piedzīvoto varēs klausīties RML arhīvā.

Aicinām visus izbaudīt šo laiku un piedzīvot Dieva klātbūtni. Lūdzam īpaši savās lūgšanās pieminēt RML darbu un ceļu uz Aglonu, lai Svētais Gars vada darbiniekus, brīvprātīgos, svētceļniekus un dara atvērtas klausītāju sirdis!

Tiekamies ceļā!