Kā Tu raksturotu, kas ir garīgā dzīve? Viens no veidiem, kā to varētu definēt, ir dzīve ar Dievu un Dievā. Tā mūs piepilda un virza uz ciešākām attiecībām ar Dievu, reizē arī palīdzot cilvēkiem, kas mums ir apkārt. Klausoties raidījumus par garīgās dzīves izaugsmi, ir iespēja pieaugt šajās attiecībās. Raugoties uz Svētajiem, mēs mācāmies mīlēt Dievu un cilvēkus. Bet kā tikt galā ar ikdienas izaicinājumiem, ar ko saskaramies ik uz soļa? Kā atpazīt Dieva klātbūtni savā ikdienas dzīvē? Kā sievietēm un vīriešiem pieaugt Dieva Tēva mīlestībā un saprast savu lomu Dieva plānā? Kādas grāmatas lasīt, lai garīgi bagātinātos? To visu Tu vari uzzināt, noklausoties atkārtojumā raidījumus, kas veltīti cilvēka garīgās dzīves izaugsmei..

Svētie

Vairāk Tevis manī

Laiks īstiem vīriem

Raidījums ar vīriem, priekš vīriem. Apzinoties un redzot dažādos izaicinājumus vīriešu dzīvēs, gribam ar šo raidījumu palīdzību pieskarties vīriešu dzīvēm. Uzmundrināt, iedrošināt, norādīt uz Kristu kā cerību. Parādīt, ka ir iespējas ,un kopā ar visiem mūsu klausītājiem pieaugt un nostiprināties Dieva Tēva mīlestībā.

Tēva meitas

Radio raidījuma “Tēva meitas” galvenā mērķauditorija ir meitenes. Tomēr puišiem arī nevaram aizliegt klausīties.
Radio raidījumā apskatītās tēmas:

  • “Šķīstība” – kas tā ir? Vai tā var būt tikai starp cilvēkiem vai arī starp cilvēku un Dievu? Kā mēs savā ikdienā varam kļūt šķīsti, tādi palikt? Iespēja ieklausīties dažādu cilvēku pieredzē!
  • “Vērtība – Es – Sieviete” – vai Sieviete var būt vērtība? Vai sievietei ir mazāka vērtība nekā vīrietim? Vai Dievs sievieti mīl tikpat cik vīrieti? Šādi un vēl citi jautājumi tika apskatīti šajās sērijās. Arī iespēja ieklausīties dažādos stāstos un pieredzēs.
  • “Apsolījumi – Sievietes Bībelē” – galvenā sarunu tēma bija – iepazīt dažādas sievietes, par kurām ir rakstīts Bībelē. Protams, ne visām sievietēm tika doti kādi solījumi, taču bija kādas, kas arī deva solījumus Dievam. Ja vēlies uzzināt vairāk, droši ieklausies ierakstos.
  • “Apsolījumi – Bībeles panti” – apsolījumi, kurus Dievs mums dod cauri Bībelei.
  • “Personības” – viesi runā, par kādām personām, kas viņu ir uzrunājušas, iedrošinājušas, ietekmējušas (pozitīvi), arī no Bībeles!

Grāmatzīme

Grāmatzīme ir raidījums par iedvesmojošām grāmatām – gan par jaunumiem katolisko izdevumu pasaulē, gan par iepriekš izdotām, bet varbūt piemirstām pērlēm. No klausītāja topi par lasītāju!

Žēlsirdīgais samarietis