Radio pastāvēšana nemaz nebūtu iedomājama bez tehnikas un datoriem, kuri ikdienā kalpo dažādiem nolūkiem. Daži no tiem uzsāka savu kalpojumu jau vairāk, nekā pirms 6 gadiem, kad vēl Radio Marija skanēja tikai internetā. Laika gaitā bija radusies nepieciešamība atjaunot novecojušo datortehniku.

Jau šī gada sākumā, pateicoties aktīvai ziedotāju iesaistei projektā  “Iedod jaunu jaudu Radio Marija Latvija ierakstu studijai” caur platformu ziedot.katolis.lv tika savākta nepieciešamā summa jauna ierakstu studijas datora iegādei. To izdevās veiksmīgi iegādāties un uzstādīt un nu jau vairākus mēnešus tas tiek aktīvi izmantots darbam. Brīvprātīgā māsa Terēze, kas bieži izmanto datoru, lai apstrādātu failus, sagatavotu raidījumus un veidotu arhīvu atzīst, ka tagad strādāt ir kļuvis daudz vieglāk un patīkamāk, dators spēj veikt darbus daudz ātrāk un vairs nesagādā nepatīkamus pārsteigumus.

Tā kā pavasara mēnešos no RML kontā ienākušajiem ziedojumiem izveidojās neliels uzkrājums, tad bija iespēja arī iegādāties vēl divus jaunus datorus un nodot tos skaņu režisora un izaugsmes veicinātājas rīcībā.

Māris Veliks: “Jaunais MSI portatīvais dators nu jau pāris mēnešus ir bijis mans galvenais darba instruments. Tas pavēra iespēju audio darbus – raidījumu montēšanu, plejlistes veidošanu u.c. – veikt no jebkuras vietas. Liela daļa no tā, kas pēdējos mēnešos ir skanējis ēterā, ir tapis, darbojoties tieši ar šo datoru. No sirds pateicos ziedotājiem un ikdienā par Jums lūdzos!”

Savukārt, dators, kas paredzēts izaugsmes veicināšanas nolūkos, tiek izmantots izbraukumos, veicot attālinātās tiešraides no draudzēm, veicot dažādus ierakstus, kā arī darot ikdienas darbus radio ofisā un pandēmijas apstākļos strādājot attālināti. Izaugsmes veicinātāja Jolanta atzīst, ka ir ļoti priecīga par jauno datoru: “Darbu veikt ir daudz patīkamāk un ērtāk, no sirds pateicos visiem atbalstītājiem, ka radio tiek sniegta iespēja atjaunot novecojušo tehniku. Ceram, ka ar jaunu kvalitāti varēsim nodrošināt dievkalpojumu tiešraides izbraukumos arī jaunajā sezonā!”

Pateicamies visiem, kas atbalsta Radio Marija Latvija pastāvēšanu un ar savu ziedojumu arī “balso” par tā turpmāku attīstību. Paldies par Jūsu uzticību Radio Marija misijai un darbam! Lai Dievs bagātīgi atalgo un svētī! Ja vēlies atbalstīt radio darbu finansiāli, tad spied “ziedot” un uzzini par veidiem, kā to var izdarīt!