Ko klausīties, kad esi ceļā vai vienkārši atpūties no visiem darbiem? Piedāvājam Tev ieklausīties cilvēku dzīves pieredzē, atmiņu stāstos un piedzīvojumos un varbūt aizgūt priekš sevis kādas dzīves laikā gūtās atziņas. Lūk, 4 raidījumi, kas izskanēja iepriekšējā sezonā, kuros atradīsi vairāk, nekā 50 dažādu cilvēku stāstus.

Dzīvesstāsti

Nedzirdēti, neticami, piedzīvojumiem bagāti, aizraujoši, pamācoši, iedvesmojoši un svētību nesoši – tādi ir cilvēku dzīvesstāsti. Tās ir grāmatas, kuras tā arī nekad nav sarakstītas, filmas, kuras neviens nav redzējis, mantojumus, kura vērtība nav izmērāma. Raidījums “Dzīvesstāsti”- tā ir unikāla iespēja ielūkoties šajā dārgumu lādē. Raidījuma vadītāja Munise Lamberte uz sirsnīgām sarunām bija aicinājusi tādas lieliskas un iedvesmojošas personības, kā Olga Dreģe, Aija Rieba, Edgars Mažis, Viesturs Vizulis, Kristīne Legzdiņa un Kaspars Zemītis. Klausies sarunas šeit:

Dievs ir ļoti, ļoti labs

Raidījumā dzirdēsiet pieredzes stāstus un liecības, kā Dievs ir darbojies dažādu cilvēku dzīvēs, uzrunājot un pārveidojot sirdis. Raidījumā ik pa laikam arī dzirdams arī notikušo kristīgo pasākumu atspoguļojums, tomēr sevišķi pēdējā sezonā vairāk dzirdami tieši cilvēku dzīvesstāsti, liecības par to, kā viņi savā dzīvē nonāk līdz Dievam un kā Viņu piedzīvo ikdienā. Raidījumu vada- Marijas No Nācaretes Baznīcas Mātes Kristīgās Dzīves un Evaņģelizācijas skolas pārstāves Linda Pūdāne un Mārīte Mukāne.

Neredzamā Dieva attēls

Šis ir liecību raidījums. Par cilvēka sirds atgriešanās ceļu pie Dieva. Par piedošanu. Par to kādas dziedināšanas, gan fiziskās, gan garīgās ir notikušas šajā ceļā. Par to kā cilvēka dzīvē pamazām atklājas “Neredzamā Dieva attēls”. Raidījumu vada Mārīte Jirgensone.

Jaunais Ceļš

Raidījums “Jaunais Ceļš” ir viena no kopienas Chemin Neuf (kas tulkojumā to arī nozīmē -Jaunais Ceļš) misijām un tajos kopienā iesaistītie cilvēki dalās liecībās par savu ticības ceļu, Dieva žēlsirdības darbiem, evaņģelizāciju un kalpošanu. Kopiena ir ar ekumēnisku aicinājumu un tajā iesaistījušies ir gan celibāta brāļi un māsas,  gan priesteri, ģimenes, kā arī jaunieši. 

Klausies raidījumus ar mūzikas straumēšanas vietnē Spotify un Apple podcasts! Raksti raidījuma nosaukumu vietnes meklētājā un ērti klausies jebkuru epizodi savā viedtālrunī!

Palīdzi tapt jauniem raidījumiem! Atbalsti Radio Marija Latvija darbu finansiāli!
Uzzini šeit par iespējām ziedot!