Katru gadu Baznīca savā liturģijā cenšas pārdomāt svarīgākos pestīšanas vēstures notikumus, tādējādi liekot katram no mums paturēt prātā, kāpēc esam šajā pasaulē un kāds ir mūsu mērķis. Katrs liturģiskais gads iesākas ar Adventu – Glābēja dzimšanas gaidīšanas laiku, turpinās pārdomājot Jēzus dzīves svarīgākos notikumus, kuru kulminācija ir Lieldienas un noslēdzas ar Kristus Karaļa svētkiem, kas mums atgādina, ka dzīve šeit virs zemes ir pārejoša, bet mēs esam radīti mūžībai.

Arī šis gads nebūs izņēmums. Jau pirmajā decembrī svinēsim pirmo Adventa svētdienu. Baznīca aicina šajā laikā vairāk uzmanības pievērst tam, kas ir tas, ko tu gaidi? Vai tavā ikdienā ir vieta Dievam un vēlmei viņu sastapt? Dievs nāca šajā pasaulē, lai atklātu savu mīlestību, kas dāvā visu, arī pati sevi. Kā tu šai mīlestībai esi gatavs atsaukties? Un vai tu pats/i vēlies sekot šim dievišķajam piemēram un mīlēt līdz galam, mīlēt, dāvājot sevi visu?
Lai Tev būtu vieglāk šo laiku pavadīt atbilstošā noskaņā, tad Radio Marija Latvija atkal ir apvienojusi spēkus ar http://katolis.lv Pamazām, tā jau kļūst par tradīciju, ka Adventa laikā tev ir iespēja saņemt īsus pamudinājumus savā epastā, kas palīdzēs saglabāt fokusu uz Adventa laiku un sagatavoties Jēzus dzimšanas svētkiem.

Šogad esam nolēmuši balstīt ikdienas pārdomas tās dienas Evaņģēlija fragmentā, ko mums piedāvā liturģija. Katras dienas evaņģēlija fragments mūs izaicina uz kādu konkrētu rīcību, uz kādu noteiktu izturēšanās veidu un nostāju. Tāpēc katru dienu, pārdomājot dienas evaņģēlija fragmentu, varēsim kopā pārdomāt, kādas ir mūsu attieksmes pret Dievu, dzīvi, līdzcilvēkiem, apkārtējo vidi un uz kādām attieksmēm mūs mudina Dievs.
Šogad, rūpēs par kalendāra vizuālo noformējumu, Začestu ģimeni nomaina māksliniece Arta Skuja.

Piesakies! Aizpildi pieteikšanās anketu -> http://mlgn.to/6i9o  un tiekamies jau pirmajā decembrī, atverot pirmo Adventa kalendāra lappusi!