No 18. līdz 25. janvārim Radio Marija Latvija aicina piedalīties Lūgšanu nedēļā par kristiešu vienotību.

Kristiešu vienotības nedēļu atklāsim jau 18.janvārī plkst. 19:00 ar ekumeniskā dievkalpojuma translāciju no Siguldas Jēzus Sirds baznīcas. Dievkalpojumā piedalīsies dažādu kristīgo konfesiju garīdznieki un Latvijas Bībeles biedrības pārstāvji.

Savukārt, darbadienās plkst. 9:00 klausies dienas katehēzes par kristiešu vienotību un ekumenismu ar dažādu konfesiju garīdzniekiem un kopienu pārstāvjiem. 19.janvārī dienas katehēzes viesis būs luterāņu mācītājs Oskars Smoļaks, 22.janvārī – baptistu mācītājs Edgars Mažis, 23.janvārī – katoļu priesteris Marcins Vozņaks, 24.janvārī – ekumeniskās kopienas Chemin Neuf vadītājs Kaspars Poikāns.

Katru dienu plkst. 10:10 klausies lūgšanu par kristiešu vienotību. Lūgšanu nedēļas par kristiešu vienotību tekstus un tēmu izvēlējās kristieši no Burkinafaso, aicinot pārdomāt Lūkasa evaņģēlija vārdus „Mīli Kungu, savu Dievu, un savu tuvāko – kā sevi pašu.“ (Lk 10, 27). Šo ekumenisko kristiešu grupu koordinēja kopiena „Chemin Neuf“.

19.janvārī aicinām piedalīties lūgšanu naktī par Latviju: plkst. 19:00 Rožukronis kopā ar diakoniem, plkst. 20:00 Lūgšana ar klausītājiem, plkst. 21:00 Kompletorijs; plkst. 22:00 slavēšana, plkst. 23:00 lūgšana ar klausītājiem, plkst. 24:00 Rožukronis kopā ar klausītājiem;

21.jānvārī plkst. 12:00 Sv. Mise no Siguldas Jēzus Sirds baznīcas kristiešu vienotības nodomā;

21.janvārī plkst. 15:00 tiešraide no Salaspils katoļu baznīcas: publisks disputs “Kā katoļu un luterāņu konfesija izprot Euharistiju / Svēto Vakarēdienu“. Piedalās luterāņu mācītājs Rolands Pētersons un katoļu priesteris Ilmārs Tolstovs.

Kristiešu vienotības nedēļas noslēgumā aicinām pieslēgties 25.janvārī plkst. 18:00 ekumeniskā dievkalpojuma tiešraidei no Rīgas sv. Alberta baznīcas. Piedalās un organizē dažādu konfesiju bīskapi, garīdznieki un pārstāvji.