Oktobra mēneša otrā nedēļa “Radio Marija Latvija” ēterā būs ne mazāk dinamiska un daudzveidīga kā iepriekšējā. Turklāt pirmdiena, 7.oktobrī, gaidāma arī vairākām būtiskām izmaiņām programmā!

Turpinot oktobrī veltīt lielu uzmanību misiju mēnesim, jau ierasti šim tematam ir pieskaņota arī rīta katehēze un plkst. 10 – rīta meditācijas. Savukārt pēc tam plkst. 10.30 klausies tiešraidi no Sv. Franciska baznīcas, kopā ar Rīgas Garīgo semināru svinot Svēto Misi Svētās Terēzes no Bērna Jēzus piemiņai. Viņu jau pirms daudziem gadiem Baznīca pasludināja par misiju aizbildni. Viņa ir izraudzīta arī kā mūsu semināristu aizbildne. Savukārt pēc tam, no plkst. 11.30 līdz 12, turpat raidīsim svētkiem veltītu referāta lasījumu.

Pēc tam turpināsies ierastā ētera programma, taču tad plkst. 16 pieslēgsimies tiešajā translācijā no Romas. Tas būs brīdis, kad vienlaikus visas “Radio Maria” pasaules raidstacijas pieslēgsies tiešraidē kopīgā un vienotā rožukroņa lūgšanā.

Ak, jā. Pirmā nedēļa misiju mēnesī ir aizritējusi. Katru rītu plkst.10 ēterā vari klausīties meditācijas katrai dienai. Te tu varēsi noklausīties katrai dienai veltītu ierakstu, ko esam apkopojuši vienotā ieraksta sarakstā.

ĪPAŠAS VIZĪTES KULDĪGĀ UN SALDŪ

Sestdien, 5. oktobrī, viesojāmies Kuldīgā. Sestdien bija liels notikums kā Kuldīgas katoļu draudzē, tā visai Baznīcai kopumā – ļaužu straumes ne vien no Kuldīgas, bet no visas Kurzemes, Rīgas un citām Latvijas vietām plūda uz Kuldīgu, lai svinētu Kuldīgas sanktuārija “Vissvētākā Jaunava Marija-Dzīvības māte” pasludināšanas pirmo gadadienu.

Arī “Radio Marija Latvija” itin kuplā skaitā piedalījās šai gadadienā veltītajā Svētajā Misē, kā arī suminājām priesteri Vjačeslavu Bogdanovu viņa dzīves 50. jubilejā un priesterības 25. gadadienā, kas tika apvienots ar Sanktuārija svētku dienu.

Tiem, kuri varbūt nezin, tieši priesteris Vjačeslavs Bogdanovs ir būtībā mūsu radio stacijas izveidotājs: viņš bija tās pirmais direktors, kura vadībā tika sagatavota radiostacija tā, lai tā būtu gatava sākt skanēt!

 

Savukārt dienu vēlāk, svētdien, 6. oktobrī, plkst. 11 radio ēterā varēji būt klātesošs Svētajā Misē, kuru pārraidījām no Sv. Pētera un Pāvila dievnama Saldū.

Pēc Sv. Mises ikviens varēja aprunāties ar mūsu radio saimes ļaudīm, lai uzzinātu vairāk gan par radio aktualitātēm, gan par iespējām klausīties radio ar citām tehnoloģiskām alternatīvām, kā arī kopīgi lūgtos par iespēju iegūt apraides tiesības, lai “Radio Marija Latvija” būtu dzirdams arī Saldus apkārtnē. Esam iesnieguši pieteikumu uz radio frekvenci Saldū. Nododam savus nodomus Dieva rokās!

 

SV. MISES PĀRRAIŽU KALENDĀRS (7. X – 13. X)

Un nu – par turpmāko. Jaunajā nedēļā “Radio Marija Latvija” pārraidīs Sv. Misi no piecām baznīcām: no Sv. Franciska baznīcas Rīgā, Sv. Jāzepa katedrāles Liepājā, Sv. Pētera un Pāvila baznīcas Saldū, no Sv. Jēkaba katedrāles Rīgā un no Bezvainīgās Jaunavas Marijas katedrāles Jelgavā. Lūk, pilns saraksts:

7. X
08.00 Sv. Jēkaba katedrāle
10.30 Sv. Franciska baznīca
18.00 Bezvainīgās Jaunavas Marijas katedrāle

8. X
08.00 Sv. Jāzepa katedrāle
18.00 Sv. Pētera un Pāvila baznīca

9. X
08.00 Sv. Jāzepa katedrāle
18.00 Bezvainīgās Jaunavas Marijas katedrāle

10. X
08.00 Sv. Jēzus Sirds baznīca
18.00 Sv. Pētera un Pāvila baznīca

11. X

08.00 Sv. Jēkaba katedrāle
18.00 Rīgas Sv. Franciska baznīca

12. X
08.00 Sv. Jēzus Sirds baznīca
18.00 Bezvainīgās Jaunavas Marijas katedrāle

13. X
11.00 Bezvainīgās Jaunavas Marijas katedrāle
18.00 Rīgas Sv. Franciska baznīca