Radio Marija klausītāji noteikti ir ievērojuši, ka ēterā jau labu laiku pastāvīgi skan jaunas, kā arī sen nedzirdētas balsis. Kopš vasaras sākuma RML darbinieku komandai ir pievienojušās 2 jaunas kolēģes, kuras nu jau ir apguvušas jaunas prasmes gan darbā pie skaņu pults, gan aizkadrā darot dažādus ikdienas darbus un ir labi iejutušās darba kolektīvā.

Aija Avotiņa, programmas direktora asistente

“Es nāku no Ziemeļkurzemes. Bet nu jau 14 gadus saucu sevi par siguldieti. Šis darba piedāvājums Radio Marija Latvijā man nāca negaidīti, bet tā noteikti ir atbilde manām lūgšanām. Mans galvenais darbs ir saistīts ar radio Marija brīvprātīgajiem, galvenokārt ar tiem, kas “ iziet dzīvajā ēterā” . Esmu pateicīga viņiem par šo kalpojumu. Esmu atbildīga arī par radio ēteru.

Ja man būtu jāveido savs ex libris, noteikti tajā atrastos divas lietas – grāmatas, notis. Jau no bērnības mīlu lasīt grāmatas un dziedāt. Brīvajā laikā labprāt braucu ar riteni. Bet tas nav viss, kas mani interesē… Sapņoju aizbraukt uz Gruziju un Armēniju, man šīs zemes saistās ar seniem klosteriem un senu kristīgās ticības vēsturi.

Kādēļ klausīties Radio Marija? Tā ir iespēja cilvēkam 24h diennaktī rast patvērumu Dievā. Tā ir iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus un saņemt atbildi, kas saistīti ar cilvēka garīgo dzīvi. Radio Marija ir komandas darbs. Tas ir visu mūsu projekts!”

Aiju RML ēterā tagad vari dzirdēt pirmdienu rītos raidījumā “Rīta cēliens”, kā arī “Apsveikumu stundā” piektdienās, pl. 14.00

Olga Dadeka, lietvede

Mani sauc Olga. Pašreiz es dzīvoju Rīgā. Pirms kāda laika esmu bijusi Radio Marija Latvija brīvprātīgā – vadīju ceturtdienas rīta rožukroņa lūgšanu; lūgties kopā ar klausītājiem pirms darba dienas sākuma ir bijusi lieliskā pieredze, kas stiprināja manu dienu toreiz dodoties uz darbu. Bet pašlaik esmu Radio Marija Latvija kolektīvā jau kā darbinieks, mani pienākumi ikdienā saistīti ar rēķiniem, līgumu noformēšanu un citiem ar dokumentiem saistītiem darbiem. Brīvajā laikā smeļos spēku pastaigājoties dabā, klausoties mūziku un gleznojot ar akvareli.   

Darbs Radio Marija Latvija man saistās ar ļaušanos Dievam strādāt caur mani, pielietojot manas zināšanas un prasmes, bet pats svarīgākais – ieklausoties Viņa iedvesmās un vārdā. Un tas iet roku rokā darbā ar kolēģiem, brīvprātīgajiem un klausītājiem: kad mēs kopā veidojam kaut ko skaistu Dieva godam!”

Olga kopš septembra vada arī savu raidījumu “Kā Tēvs mani ir sūtījis..” , kura mērķis ir palīdzēt klausītājiem labāk izprast evaņģelizācijas būtību un kliedēt mītus par to. Klausies to katra mēneša ceturtajā trešdienā pl. 20:00 vai arhīvā šeit!

Vairāk par RML vērtībām un komandu vari uzzināt mājaslapas sadaļā “par mums”. Tur atradīsi arī saziņas formu, kuru aizpildot vari izvēlēties sarunas tēmu un uzdot savu jautājumu RML komandai vai arī pieteikties par brīvprātīgo.