“Nākotne sākas šodien, nevis rīt,” ir teicis svētais Jānis Pāvils II. Ja mēs nesāksim strādāt pie tradīciju saglabāšanas jau šodien, tad rītdiena var pienākt bez skaistā tradicionālā mantojuma.

2017. gada maijā darba dienu vakaros Radio Marija Latvija ēterā bija dzirdami Maija dziedājumi no dažādiem Latgales novadiem, tādējādi ļaujot arī klausītājiem kļūt par daļu no skaistās ticīgo cilvēku iniciatīvas.

Ja Tev neizdevās sekot līdzi vai vēlies noklausīties kādus no dziedājumiem vēlreiz, piedāvājam šādu iespēju mūsu arhīvā. Turklāt pieejami ir arī divi raidījumi “Mīliet cits citu” par Maija dziedājumu tematiku (pirms un pēc to translācijām), divas intervijas ar dažādām projektā iesaistītajām personām, kā arī Maija dziedājumu noslēguma koncerts.

Maija dziedājumus klausies šeit:

Lai nākmajām paaudzēm glabāšanā nodotu šīs unikālās tradīcijas mantojumu, CD disku ar konkrētu vietu dziedājumiem, kā arī DVD diskus ar dziedājumu apkopojumu nosūtījām vietām, kur dziedājumi tapuši, un to novadu muzejiem.

Maija dziedājumu ieraksti, kā arī abi “Mīliet cits citu” raidījumi par Maija dziedājumu tēmu ir pieejami arī kā DVD diski, kur ieraksti iekļauti .mp3 formātā, kā arī ietvertas bildes no dziedājumu translācijas vietām. 2017. gada Maija dziedājumu DVD disku iespējams par ziedojumu iegādāties Radio Marija Latvija studijā (Ojāra Vācieša ielā 6, Rīgā, LV-1004).

Projektu finansiāli atbalsta:

Valsts Kultūrkapitāla Fonds