Kopš 4. septembra Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu (NEPL) padome ir izsludinājusi vēl divus konkursus uz brīvām frekvencēm- Saldū un Gulbenē. Dārgo lasītāj, vēršamies pie Tevis pēc palīdzības. Ja Tu vēlies, lai RML varētu skanēt šajās pilsētās, tad aicinām Tevi atbalstīt radio dalību abos konkursos ar savu ziedojumu un lūgšanām. Tāpat arī aicinām Tevi uzrunāt savus draugus un paziņas, kuri dzīvo Saldū un Gulbenē, lūgties par RML veiksmīgu dalību konkursos un atbalstīt ar savu ziedojumu. Dalībai katrā konkursā ir nepieciešams savākt 1067 eiro, kopā 2134 eiro. Summa jāiemaksā NEPL padomei līdz 29. septembrim.

Mēs turpināsim Tevi informēt par to, vai nepieciešamo summu ir izdevies saziedot, kā arī par konkursu turpmāko norisi un iznākumu.

Vēl nesen ziņojām, ka NEPL padome izsludināja divus konkursus uz brīvām frekvencēm Dagdā un Talsos. Liels paldies katram, kurš operatīvi reaģēja un atbalstīja RML dalību konkursos. Šobrīd tiek izskatīti visi pieteikumi un uzvarētāji tik izziņoti līdz šī gada 13. novembrim.

Liels paldies par Tavu līdzšinējo atbalstu RML darba uzturēšanā un attīstīšanā!