Līdz ar 1. jūniju vasaras atvaļinājumā dodas lielākā daļa raidījumu vadītāju, bet visa ierastā RML progamma tiek saglabāta, raidījumi skanēs atkārtojumos, bet lūgšanas tāpat kā līdz šim iespēju robežas tiks saglabātas tiešraidē.

Vasarā – ēterā atgriežas arī raidījumu atkārtojumi no RML “Zelta fonda”.
– Pirmdienās, plkst. 16:00 raidījums par Veco Derību – “Ceļš uz Emmausu”.
– Sestdienās, plkst. 20:00 Viestura Vizuļa veidotais raidījums “Argumenti”.
– Otrdienās, plkst. 16:00 atkārtosim katehēzes par Svēto Misi kopā ar pr. Pēteri Skudru.
– Vasaras sezonas jaunums  – ceturtdienās, plkst. 14:00 dzirdēsi pr. Jāņa Meļņikova vadīto raidījumu “Eksperimentālās sarunas”.

Lūgšanu tiešraides RML ēterā tiek saglabātas arī vasarā! Arī Svētā Mise katru ceturtdienu plkst. 18:00 visu radio ziedotāju nodomos no Radio Marija Latvija kapelas turpinās.

Svētdienas Sv. Mises translācijas Radio Marija ēterā dzirdēsi plkst. 8:00 un vakarā – plkst. 18:00.
Savukārt sveikt savus tuvos un mīļos varēsi Apsveikumu stundā trešdienās plkst. 14:00.

25. jūnijā plkst. 17:00 iespēja lūgties Rožukroni kopā ar Radio Marija Pasaules ģimeni no Medžugorjes (Medjugorje/ Bosnija-Hercegovina).

Pasaules Jauniešu dienu laikā 26. jūlijā līdz 6. augustā varēs sekot līdzi notikumiem Lisabonā speciālās pārraidēs no notikuma vietas.

Svētceļojums kopā ar Radio Marija Latviju grupu – klātienē un ēterā atkal būs iespējams! Dosimies ceļā 8.-12. augustā, maršrutā Rēzekne – Aglona (Rēzeknē skan mūsu jaunā FM 95,9 frekvence). Pieteikšanās rakstot e-pastu uz adresi: svetcelojums@rml.lv

Aglonas svētku laikā 11.-15. augustā seko līdzi galvenajiem svētku dievkalpojumiem RML ēterā!

Vasarā izmēģini iespēju kļūt par RML brīvprātīgo! Svētās Mises translācijas, lūgšanu tiešraides vai tehniskie darbi aizkadrā – tas viss tiek nodrošināts ar mūsu brīvprātīgo palīdzību. Piesakies un kļūsti par vienu no mums! Raksti e-pastu uz adresi info@rml.lv!