Radio Marija, kuras misija ir Dieva Vārda nešana katrā mājā, ir dzirdama arī arābu valodā. Tādā veidā vēsts par Jēzu Kristu un Dieva beznosacījumu mīlestību ir dzirdama arī vajātajiem.

Arī mums ikdienā nereti jāuzdod sev jautājums: “Kāda ir mana attieksme pret patvēruma meklētājiem, bēgļiem?” Pārdomājot cilvēku priekšstatus un stereotipus, piedāvājam sarunu ar Abo Ato, brazīli, kurš dzīvo un strādā Jordānijā, veltot sevi kalpošanai bēgļiem – sīriešiem, kuri pametuši mājas, bēgot no terorisma. Spied šeit, lai noklausītos interviju, kas ēterā izskanēja 16. jūlijā plkst. 16:00. 

Radio Marija Latvija direktors pr. Pēteris Skudra raksta:

Par kristiešu vajāšanām bieži vien runājam kā par kaut ko senu un tālu. Parasti ar to saprotam pirmbaznīcas laikus, kad vīrieši un sievietes, kuri pieņēma kristību un kļuva par Dieva ģimenes locekļiem, tika publiski pazemoti, izputināti nogalināti neskaitāmos veidos. Vēl kāds ar Baznīcas vajāšanām atceras padomju laiku Baznīcas apspiešanu, kad par publisku ticības paušanu varēja pazaudēt darbu, nokļūt darba nometnē vai vispār zaudēt dzīvību.

Diemžēl šī nav tikai vēsturiska realitāte. Joprojām ir vietas pasaulē, kur būt par kristieti ir bīstami dzīvībai. Šiem cilvēkiem ir nepieciešams atbalsts, iestājoties par viņu tiesībām uz vārda un reliģijas brīvību, aizlūdzot un gavējot viņu nodomā. Radio Marija piedāvā savu atbalstu daļai vajāto kristiešu, raidot arābu valodā. Varam pieminēt lūgšanās mūsu vajātos brāļus un māsas, kā arī Radio Marija arābu valodas programmas brīvprātīgos, lai viņi var dāvāt cerību tiem, kuri piedzīvo grūtības.

Uzzini vairāk par Radio Marija misiju arābu valodā, noskatoties video: