aug_30_jauna_sezona_jauna_majaslapa

Dārgais draugs, kas klausies RML vai par to vēl tikai interesējies,

2016. gada rudens mums ir atnesis pārmaiņas. Protams, tas ir sākums jaunai sezonai, pēc vasaras režīma, kad raidījumi skanēja atkārtojumā un spēki tika veltīti dažādiem organizatoriskiem darbiem, atgriežoties intensīvā dzīvā ētera laikā.

Jaunā sezona, pirmkārt, ieviesusi vairākas izmaiņas programmā. Ir daudz priecīgu ziņu! Viena no tām – Svētajā Misē ar radio palīdzību varēsi piedalīties divreiz dienā, turklāt konkrēti noteiktā laikā – 8:00 un 18:00. Tas vēl nav viss, jo arī rožukroni varēsi lūgties biežāk. Pēc lūgšanas Kunga enģelis to kopā ar Tevi lūgsies visa RML komanda, kas vien tajā brīdī būs uz vietas. Protams, skanējumu turpinās lielākā daļa iepriekšējā sezonas raidījumu, bet tiem klāt vēl nāks vairāki jauni un ārkārtīgi interesanti raidījumi. Ar jauno programmu vari iepazīties, atverot failu ŠEIT!

Ja kārtīgi izpētīji programmu, noteikti ievēroji, ka īpašs papildinājums ir LAIKS BĒRNIEM, kas būs katru darba dienas vakaru plkst. 20:40. Šajā laikā pasakas bērniem lasīs gan radio klausītājiem pazīstamas balsis, gan aktieri un aktrises, gan arī dažādi entuziasti.

Noteikti esi ievērojis, ka atšķirīga ir arī mūsu mājaslapa. Tā ir dāvinājums no World Family of Radio Maria, par ko esam ļoti pateicīgi. Paies laiks, kamēr spēsim labot visas nepilnības, tāpēc aicinām būt pacietīgiem un turpināt lūgties!

Ceram, ka jauno sezonu, kas sāksies jau 1. septembrī, gaidi ar nepacietību! Mēs ilgojamies dzirdēt par to, ko Dievs dara Tavā dzīvē caur Radio Marija Latvija. Ja Tev ir kāda liecība, tad atraksti to uz info@rml.lv.

Uz tikšanos un sadzirdēšanos!