Radio Marija Latvija sadarbībā ar katolis.lv piedāvā iespēju Adventa laikā  noklausīties dienas audio impulsu. Audio impulss sastāv no kāda garīdznieka meditācijas, kā arī konkrēta praktiska pamudinājuma dienai. Impulsi palīdzēs „saglabāt fokusu uz Adventa laiku un sagatavoties Jēzus dzimšanas svētkiem”, uzskata P. Skudra.

Ikdienas pārdomas būs balstītas dienas Evaņģēlija fragmentā. “Katras dienas Evaņģēlija fragments mūs izaicina uz kādu konkrētu rīcību, uz kādu noteiktu izturēšanās veidu un nostāju. Tāpēc katru dienu, pārdomājot dienas Evaņģēlija fragmentu, varēsim kopā pārdomāt, kādas ir mūsu attieksmes pret Dievu, dzīvi, līdzcilvēkiem, apkārtējo vidi un uz kādām attieksmēm mūs mudina Dievs,” uzsver priesteris.

Katras dienas vizuālo impulsu šogad gatavos māksliniece Arta Skuja. Viņa raksta: “Bieži, lai iepeldētu dziļāk Evaņģēlijā, es pieskicēju to, kas atplaiksnī kā patiesība, kas atnāk kā jautājums vai kā jauns atklājums izlasītajā tekstā. Un tad es turpinu klausīties – kas ir tas, kas man šodien jāsadzird, jāsaņem un jāizdzīvo. Tā tas ir noticis arī ar šiem zīmējumiem, kas pievienojas šī gada Adventa kalendāram. Es ceru, ka kaut pavisam mazliet tie palīdzēs izgaismot mums vēsti ceļā uz Betlēmi un ka mūsu ikdienas fiziskā realitāte sastapsies ar neaptveramo, neizsakāmo un dievišķo realitāti.”

Šeit tu vari noklausīties katras dienas impulsu:

Ja vēlies noklausīties izvērstāku skaidrojumu dienas tēmai, klausies priestera katehēzi katru darba dienas rītu tiešraidē, Radio Marija Latvija ēterā, plkst. 9:00.

Vakardienas priestera  katehēzi vari atrast šeit:

Adventa kalendāru kopā varam radīt ar Tavu palīdzību un finansiālu atbalstu. 8. decembrī ir Radio Marija  4. dzimšanas diena, un Tu vari apsveikt RML ar pateicības ziedojumu, lai varam turpināt pastāvēt!
Sirsnīgi pateicamies par Tavu atbalstu!
Lai Dievs aizmaksā!Ja vēlies atbalstīt, tad uzzini par ziedošanas iespējam, spiežot šeit.