Dziesmas, ko pavada soļi uz akmeņaina ceļa un vēja šņākoņa. Lūgšanas, kurās ietverti nesaskaitāmi nodomi un ko vietumis pārtrauc izsauciens “Pa labi!”. Intervijas, kam fonā dzirdamas vēl pāris citas sarunas un smiekli. Kas tāds iespējams tikai svētceļojuma laikā! Un tam piemīt īpašs šarms, pat ja jebkura radio stacija šādus failus noraidītu to nepietiekamās kvalitātes dēļ. Bet katrs, kurš kaut reizi sekojis svētceļojumam RML ēterā zina, ka tikai tā iespējams soļot kopā ar svētceļniekiem.

Turpmāk šajā rakstā varēsi atrast šī gada svētceļojumā (Skaiskalne – Aglona 2022) veiktos ierakstus. Starp tiem būs sarunas un intervijas, lūgšanas, dziesmas un pa reizei arī kādi negaidīti atgadījumi uz ceļa.

Savukārt, ja vēlies dziedāt līdzi svētceļnieku dziedātajām dziesmām, tad brīžos, kad mūziķi nosauc dziesmas numuru, vari droši atvērt Svētceļnieka grāmatiņas elektronisko versiju (SPIED ŠEIT, lai to lejuplādētu). Tāpat šajā grāmatiņā atradīsi lūgšanu tekstus. Varēsi pasekot līdzi arī grupiņu dežūrām.

Paldies visiem, kas svētceļojumu dara iespējamu – par to lūdzoties, finansiāli atbalstot RML, brīvprātīgi iesaistoties tā satura uzturēšanā un jebkādā citā veidā!

Ja Tev ir kāda liecība par to, ko esi piedzīvojis svētceļojuma laikā, raksti ziņu uz info@rml.lv vai dalies ar to sociālajos tīklos un atzīmē @RadioMarijaLatvija!