Dārgais draugs! Daudziem no mums augusts bez svētceļojuma nav iedomājams. Tu jau, iespējams, esi pieteicies kādai grupai, ar kuru kopā mērot ceļu uz Aglonu, esi pieteicis atvaļinājumu un pamazām krāmē somas.

Diemžēl daudziem no mums dažādu iemeslu dēļ nav iespēja doties uz Aglonu kājām. Tāpēc RML katru gadu steidzas palīgā saviem klausītājiem un sniedz iespēju doties uz Aglonu kā fiziski, tā virtuāli un garīgi.

Jau svētdien, 31. jūlijā, zem Radio Marija karoga svētceļnieki dosies uz Aglonu no Skaistkalnes Dievmātes sanktuārija.

Šī gada svētceļojuma moto ir “Tu esi radīts pēc Dieva attēla un līdzības”.

Ceļā svētceļnieki pārdomās tādus tematus kā: ko nozīmē būt radītam pēc Dieva attēla un līdzības, iedziļināsimies radīšanas stāstos, kurus atrodam Svētajos Rakstos, par cilvēka krišanu grēkā, par cilvēka identitāti, cieņu, attiecībām ar Dievu, ar citiem cilvēkiem, par cilvēka aicinājumu, un cilvēku mūžības perspektīvā.

Ikviens, kurš vēlas gūt svētceļojuma pieredzi neizejot no mājas vai darba vietas, var klausīties RML. Svētceļojuma laikā paredzēta šāda programma:

8:00 tiešraidē piedalies svētceļnieku svinētā Misē
9:00 klausies iepriekšējās dienas katehēzi
10:00 slavē Dievu kopā ar svētceļniekiem
11:00 klausies reportāžas par iepriekšējā dienā piedzīvoto
12:00 lūdzies Kunga eņģeli kopā ar svētceļniekiem
15:00 lūdzies Žēlsirdības kronīti kopā ar svētceļniekiem
19:00 lūdzies Rožukroni kopā ar svētceļniekiem un pēc tam klausies reportāžas par dienas laikā piedzīvoto.

Katras dienas ieraksti pieejami arī šeit:

Svētceļojums ilgs no 31. jūlija līdz 12. augustam. Pēc tam 13. – 15. augustā piedāvāsim iespēju svinēt Marijas debesīs uzņemšanas svētkus Aglonā.

No sirds pateicamies viesiem, kuri atbalsta Radio Marija ar saviem ziedojumiem, brīvprātīgo darbu un lūgšanām. Pateicoties šiem labdariem Radio Marija arī šogad var nodrošināt svētceļojuma noskaņu un svētku prieku tiem, kuri paši uz Aglonu netiek.

Atbalsti arī Tu Radio Marija skanējumu svētceļojuma laikā! Visu RML labdaru nodomā tiks svinēta Svētā Mise Skaistkalnes Dievmātes sanktuārijā 31. jūlijā plkst 12. Svētā Mise tiks translēta RML ēterā.