Rudens jau rit pilnā sparā gan pēc astronomiskajiem rādītājiem, gan arī dabā. Rudens darba cēliens pilnā sparā rit arī “Radio Marija Latvija” ēterā: septembrī atklājām jauno sezonu, ēterā skan jauni raidījumi, ar jums atkal sarunājas labi pazīstamie radio ļaudis. Ir liels prieks atkal kopā būt par visiem 100%!

Un milzum liels prieks ir par jūsu, dārgie radioklausītāji, sirds siltumu, lielo atsaucību un dāsnumu, “Radio Marija Latvija” turpmākas pastāvēšanas nodrošināšanai septembra mēnesī saziedojot kopumā 14 176,75 eiro! Tas ir praktiski tik cik nepieciešams, lai pilnībā nosegtu visas vajadzības un rēķinus, kas ļautu droši raudzīties nākotnē un turpinātu pilnvērtīgu radio darbību. Sirsnīgs paldies katram no jums!

Lai pilnībā nodrošinātu raidstacijas darbu, tie ir vidēji 15 000 eiro mēnesī. Summa katru mēnesi ir nedaudz atšķirīga – te nedaudz zem minētās summas, te nedaudz vairāk. Šie līdzekļi visvairāk ir nepieciešami dārgo tehnisko izmaksu segšanai, lai “Radio Marija” arī turpmāk būtu vēl tuvāk katra cilvēka dzīvē, viņu priekos, bēdās, vientulībā un ikdienas izaicinājumos. Daudziem “Radio Marija” un Dieva vārds ir tuvākais un vienīgais draugs līdzās ikdienā, ko daudzi radioklausītāji ir arī apliecinājuši savās liecībās, piemēram, zvanot uz studiju un piedaloties kopīgās rožukroņa lūgšanās.

Mūsuprāt, skaista un, kas ir īpaši jāuzsver, ļoti nepieciešama ir aizsāktā tradīcija svinēt Svēto Misi “Radio Marija Latvija” studijā ikviena mūsu atbalstītāja nodomos. Tā šoreiz notiks 4. oktobrī plkst. 12. Aicinām ikvienu klausītāju mums pievienoties kopējās lūgšanas laikā, zvanot uz 67969131, sūtot īsziņas uz 26677272 vai komentāros pie šī ieraksta sociālajā tīklā “Facebook” pievienojiet savus lūgšanu nodomos.

Tiekamies lūgšanā!

Vēlreiz atgādināsim, kā iespējams ar savu ziedojumu palīdzēt “Radio Marija Latvija”:

1) zvanot pa tālruni 90006769, Tu ziedosi €4.27;

2) pārskaitot jebkādu naudas summu uz biedrības bankas kontu;

3) ziedot, izmantojot bankas norēķinu kartes datus vai “PayPal”;

4) ziedot, izmantojot “Radio Marija” ziedojumu kastes Latvijas baznīcās.

Plašāka informācija un rekvizīti atrodami šeit: https://rml.lv/ziedo.

Vēlreiz un vēlreiz sirsnīgi pateicamies katram no jums, klausītāj, par sniegto dāsno atbalstu! Vienalga, vai tas būtu viens vai pārdesmit eiro, taču katrs ziedojums ir nācis no sirds un sirsnībā, un katram no tā ir neatsverama vērtība! Lai Dievs bagātīgi atdara ikvienam par dāvāto “Radio Marija Latvija”! Lūgsimies un darīsim visu, lai radio arī turpmāk varētu aizsniegt katras mājas un katru sirdi!

Ar mīlestību un laba vēlējumiem,

Tava “Radio Marija Latvija” ģimene