Dārgie Radio Marija draugi,

Jau agrāk informējām, ka Radio Marija pieteicās konkursiem uz brīvām frekvencēm Kuldīgā, Talsos, Saldū un Tukumā. Konkursos par frekvencēm Saldū un Tukumā esam uzvarējuši. Par Talsiem gaidām vēl Nepl padomes atbildi, bet Kuldīgas konkursā neuzvarējām.

No sirds pateicamies visiem, kuri ziedojāt nepieciešamo summu dalībai konkursos. Paldies katram, kurš zvanīja uz mūsu info tālruni un rakstīja vēstules Nepl padomei, ka vēlās dzirdēt RML savā pilsētā. Paldies visiem, kuri lūdzaties par RM skanējuma izplatīšanos Latvijā.

Šobrīd aktīvi meklējam labākās vietas Tukumā un Saldū, kur uzstādīt raidītājus. Joprojām ir nepieciešams Jūsu finansiāls atbalsts nepieciešamo iekārtu iegādei (šo izmaksu apmērs būs atkarīgs no jau esošās infrastruktūras tornī, no kura izlemsim translēt. Tās var būt no 5000 – 15 000 eiro.) Tāpat aicinām turpināt lūgties par RML skanējumu šajās pilsētās.

Ar prieku varam ziņot, ka NEPL padome ir izsludinājusi konkursus uz brīvām frekvencēm Daugavpilī un Rēzeknē. Kā ierasts dalība katrā konkursā izmaksā 1067 eiro. Aicinām visus mūsu klausītājus šajās pilsētās stāstīt saviem draugiem par iespēju dzirdēt Radio Marija FM frekvencēs. Aiciniet savus draugus ziedot RML dalībai šajos konkursos kā arī lūgties par RML iespēju skanēt šajās pilsētās.

Tāpat aicinām visus zvanīt uz mūsu info tālruni 67969128 un izteikt savu vēlmi, ka gribat dzirdēt RML Daugavpilī, Rēzeknē, vai kādā citā pilsētā. Kolīdz būs apstiprināti konkursu dalībnieki, jūs dārgie Marijas radio draugi, varēsiet sūtīt vēstules NEPL padomei ar lūgumu lemt par labu tieši Radio Marija kandidatūrai, jo tas ir saturs, ko vēlaties dzirdēt savā pilsētā. Tāpat vēlams uzrakstīt dažos teikumos kāpēc jums ir svarīgi klausīties RML un ko tā sniedz jums.

Par Radio Marija skanējuma paplašināšanu aicinām lūgties šo, vai jebkuru citu lūgšanu.

“Žēlsirdīgais Dievs, mēs lūdzam ticības dāvanu un spēju mīlēt tā, kā Tu mūs mīli! Ļauj mums Tevi slavēt ar visu savu dzīvi, kalpojot pazemībā un vienkāršībā! Tu esi Kungs un Glābējs, visa Radītājs, Tavās rokās, mēs esam pasargāti! Svētais Gars, iedvesmo mūs!

Marija, vadi mūs mūsu lēmumos un dod spēku grūtībās, lai mēs pazemīgā drosmē sekotu Debesu ceļam, saglabājot ticību Dievam un cilvēcei, un lai mēs priecīgi nestu Glābēja Kristus vēsti! Marija, evaņģelizāciju vadošā zvaigzne, esi ar mums! Esi ar Radio Marija un sargā to!” / Jānis Pāvils II /