Dārgais Radio Marija draugs,

Svinam Ziemassvētku oktāvu un priecājamies par Kristus nākšanu pasaulē. Baznīcas liturģija kā katru gadu pirms šiem svētkiem mums piedāvā priecīgas gatavošanās un gaidīšanas laiku – Adventu.

Radio Marija šajā Adventā aicināja gaidīt Kristus atnākšanas svētkus, pārdomājot, kas ir Baznīca un kā tajā jūtas dažādi cilvēki. Tev bija iespēja padziļināt izpratni par to, ko pati Baznīca un tās dokumenti saka par Baznīcu un tās misiju. Tāpat varēji ieklausīties dažādu cilvēku pieredzes stāstos kā viņi piedzīvo Baznīcu, kā tajā jūtas un ko vēlas pateikt Baznīcai.

Esam pateicīgi visiem, kuri bija drosmīgi dalīties ar savu pieredzi. 28 dienās mēs dzirdējām 30 dažādus pieredzes stāstus par Baznīcu. Katrs Adventa kalendāra pārdomu autors atbildēja uz kādu no jautājumiem, kuru piedāvā Sinodālā ceļa vadlīnijas. Pārdomu autori bija gan kristieši, gan nekristieši, tādi, kas aktīvi iesaistījušies Baznīcas dzīvē un tādi, kas uz to noraugās no malas. Mums bija iespēja iepazīt visdažādāko sociālo stāvokļu, profesiju un uzskatu pārstāvjus vecumā no 8 līdz 85 gadiem.

Liels paldies visiem tiem, klausītājiem, kuri dalījās ar Adventa kalendāra ierakstiem ar draugiem, kā arī tiem, kuri nekautrējās sazināties ar studiju, lai atstātu savas atsauksmes. Tās mums ir ārkārtīgi svarīgas. Ja vēl neesi padalījies ar to kā Tev gāja šajā Adventā un kā RML Adventa kalendāra akcija tev palīdzēja vai nepalīdzēja gatavoties Jēzus nākšanai. Priecāsimies, ja uzrakstīsi savas atsauksmes uz info@rml.lv vai arī atstāsi tās komentāru sadaļā mūsu sociālajos tīklos; vari padalīties, kura epizode tev palikusi visvairāk atmiņā, kas uzrunāja, kas neuzrunāja, ko tu gribētu dzirdēt nākamgad, kāda ir tava paša pieredze ar Baznīcu?

Visbeidzot liels paldies visiem, kuri atbalstāt RML darbu ar saviem ziedojumiem un brīvprātīgo darbu! Šis Adventa kalendārs nebūtu iespējams bez jūsu atbalsta!

Priecīgus Kristus dzimšanas svētkus! Pr. Pēteris Skudra

Visus “Kopīgā ceļa Adventa kalendāra” ierakstus vari noklausīties šeit: