Radio Marija misija un mērķis visā pasaulē ir sniegt atbalstu Baznīcai evaņģelizācijas darbā, būt līdzās cilvēkiem viņu priekos un bēdās, būt par cerības un mierinājuma nesēju, veicinot solidaritāti un izaugsmi ticībā.

Latvija ir daļa no šī aizraujošā projekta. Lai sasniegtu savu mērķi mēs katru dienu nodrošinām Svētās Mises translācijas, lūgšanas dzīvajā ēterā, kas ļauj klausītājiem no dažādiem sociālajiem slāņiem, dažādām konfesijām no visām Latvijas malām būt vienotiem aizlūdzot vienam par otru; tāpat tiek nodrošināti brīvprātīgo veidoti dzīvie raidījumi un sarunas, kas ļauj diskutēt par aktuāliem tematiem un dalīties savā pieredzē.

Lai arvien vairāk cilvēku varētu kļūt par šī projekta lieciniekiem, nepieciešams attīstīties, apgūstot jaunas FM frekvences. Šobrīd Radio Marija Latvijā skan piecās pilsētās – Valkā, Cēsīs, Krāslavā, Rīgā un Liepājā. Mēs zinām, ka arī citviet ir daudzi cilvēki, kuri gribētu būt par daļu no šīs lielās virtuālās kopienas. 

NEPL padome ir izsludinājusi konkursus uz brīvām frekvencēm Saldū, Tukumā un Talsos. Mēs ticam, ka caur šiem konkursiem izpaužas Dieva griba, kura norāda, kādā virzienā RML vajadzētu attīstīt savu evaņģelizācijas darbu. Pirms divām nedēļām mēs pieteicām savu kandidatūru brīvai frekvencei Kuldīgā.

Dārgais RML draugs, ja arī tu uzskati, ka mums ir nepieciešams attīstīties un noklāt pēc iespējas plašāku Latvijas teritoriju ar savu skanējumu, tad aicinām tevi lūgties par šiem konkursiem Kuldīgā, Saldū, Talsos un Tukumā. Lūdzies par to, lai kādu dienu RML būtu dzirdams visā Latvijā. Tāpat aicinām tevi atbalstīt RML attīstību finansiāli. Dalības maksa piesakoties 1 konkursam uz brīvu frekvenci ir 1067 Eiro. Lai pieteiktu dalību 3 konkursiem vienlaicīgi, mums ir nepieciešami 3201 Eiro.

Ja NEPL padome lems konkursa rezultātus par labu mums, tad būs nepieciešami papildus līdzekļi jauno FM iekārtu iegādei. Katrs raidītājs izmaksātu aptuveni 5’000 – 10’000 Eiro atkarībā no esošās infrastruktūras torņos.

Kaut summas šķiet lielas, tomēr mums visiem kopā, katram daloties ar to mazumiņu, kas ir, būs iespējams paplašināt RML skanējumu. Tu vari atbalstīt RML zvanot jau tagad uz 9006769 (viens zvans izmaksā 4,27 Eiro), vai arī ar bankas pārskaitījumu. Mūsu rekvizītus atradīsi šeit.

Liels paldies par tavu atbalstu līdz šim!

Sirsnībā, pr. Pēteris Skudra