Vasaras saulgriežu brīdis ir pagājis un varam baudīt atvaļinājuma laiku – jūlija mēnesi. Un šis jūlija mēnesis bieži vien ir arī kā gatavošanās kam īpašam – svētceļojumam uz Aglonu. Arī mēs, Radio Marija Latvija ģimene, cītīgi gatavojamies svētceļojumam un vairākām dienām Aglonā, kas mums būs ne vien svētceļojuma galamērķis, bet arī aktīvs, intensīvs un piepildīts darba cēliens. Bet šoreiz – par svētceļojumu. 

Līdz šim Radio Marija ir devusi iespēju saviem klausītājiem piedalīties svētceļojumā, neizejot no mājas. Daudzi mūsu klausītāji augustā strādā, daudzi vecuma vai slimību dēļ nevar piedalīties šajā tradīcijā, tāpēc Radio Marija Latvija cenšas šiem cilvēkiem sniegt svētceļojuma sajūtu viņu mājās. Šo tradīciju noteikti arī turpināsim šogad, bet mazliet citādi, kā ierasts. Ja līdz šim Radio Marija Latvija vienmēr pavadīja kādu grupu vai grupas, ierakstot lūgšanas, katehēzes, dziesmas, pa ceļam piedzīvoto, tad šogad Radio Marija Latvija plāno pati savu svētceļojumu.

Radio Marija Latvija rīkotajā svētceļojumā varēsi pievienoties ceļā no Jēkabpils. Iziesim 4. augustā, lai 12. augustā iesoļotu Aglonā, kur pilnībā būsim sagatavojušies Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem 15. augustā.

Ja arī Tu vēlies doties svētceļojumā uz Aglonu, un Tu vēl neesi nolēmis kurai grupai pievienoties, tad atsaucies šim aicinājumam un piesakies! Svētceļojuma laikā lasīsim pāvesta Franciska pēcsinodālo pamudinājumu Christus Vivit un lūgsimies par jauniešiem Latvijā, kā arī pārdomāsim kā varam piedzīvot augšāmcelto Kristu savā ikdienas dzīvē.

Nav svarīgi, no kuras Latvijas puses esi – no Latgales, Vidzemes, Zemgales, Kurzemes vai Rīgas. Galvenais, raksti mums uz svetcelojums@rml.lv vai zvani pa tālruni 25458664 (Jolanta) un 29966227 (Gunta). Un noteikti dalies ar šo ziņu saviem draugiem, ģimenes vai draudzes locekļiem.

Pieteikties iespējams līdz 25. jūlijam. Dalības maksa ir 60 eiro. Vietu skaits ir ierobežots!

Ja Tev kāda iemesla dēļ nebūs iespējams pievienoties, nebēdā – kā ik gadu, svētceļojumam varēsi pievienoties arī attālināti – proti, klausoties Radio Marija Latvija, jo ik dienu klausītāji varēs lūgties kopā ar ceļiniekiem, tāpat arī uzklausīt dažādus stāstus, liecības un iedvesmoties!