Reaģējot uz aktuālajiem notikumiem pasaulē un vēršot uzmanību uz cilvēka emocionālo un fizisko veselību, Radio Marija Latvija (RML) no 22. novembra līdz 2. decembrim uzsāk “Veselības maratonu”, piedāvājot nebijušu programmu mūsu ētera klausītājiem.

Divu nedēļu garumā –  ik pirmdienu un ceturtdienu –  RML raidījumā “Rīta cēliens” no pulksten  10:10 līdz 11:00 notiks sarunas, kā arī interesantas tikšanās ar dažādu jomu veselības ekspertiem – mediķiem, ārstiem, psihologiem, lai labāk iepazītu gan savu miesisko, gan garīgo veselību, jo, kā zināms, – “veselā miesā mājo vesels gars”.

Pirmdien, 22. novembrī raidījuma atklāšana kopā ar erudīto un humora pilno gastroenterologu, Rīgas Stradiņa universitātes profesoru – Anatoliju Danilānu. Savukārt, jau ceturtdien, 25. novembrī studijā viesosies Jēkabpils reģionālās slimnīcas otolaringologs (LOR) – Uldis Urtāns.

“Veselības maratona” otro nedēļu veltīsim ģimenes tēmai. Uz sarunu pirmdien, 29. novembrī aicināsim ģimenes ārsti, Auglības atpazīšanas metožu konsultanti un 3 bērnu mammu Dinu Florenu, bet ceturtdien, 2. decembrī ar pieredzi un zināšanām raidījumā “Rīta cēliens” dalīsies ģimenes psihoterapijas speciāliste Aina Poiša.

Tā kā pasaulē joprojām plosās Covid – 19 pandēmija, tad sniedzot savu atbalstu klausītājiem bailēs un neziņā par vakcinācijas jautājumiem un korona vīrusu, kā unikālu iespēju Radio Marija Klausītājiem piedāvāsim iespēju “Piezvani ārstam!”, lai saņemtu konsultāciju no ģimenes ārstiem. Zvanu laiki tiks izziņoti gan raidījumos, gan Radio Marija Latvija informatīvajās platformās un sociālajos tīklos.

“Veselības maratonu” Radio Marija Latvija ēterā organizē Zemgales NVO Centrs. Tas tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Klausies “Rīta cēliens” arī te:

Interneta vietnē rml.lv sadaļā tiešraide vai atkārtojumu: Rīta cēliens | Radio Marija Latvija (rml.lv)

Kā arī sociālajos tīklos: Radio Marija Latvija – YouTube

Meklē RML šādā frekvencēs: 

  • Rīgā un tās apkārtnē FM 97,3,
  • Cēsīs un to apkārtnē FM 106,0.
  • Valkā un tās apkārtnē FM 93,2,
  • Krāslavā un tās apkārtnē FM 97,0
  • Liepājā un tās apkārtnē FM 97,1

Sarunu ierakstus klausies arhīvā šeit:

Saruna ar gastroenterologu, Rīgas Stradiņa universitātes profesoru Anatoliju Danilānu: 

Saruna ar Jēkabpils reģionālās slimnīcas otolaringologu (LOR) – Uldi Urtānu:

Saruna ar ģimenes ārsti, Auglības atpazīšanas metožu konsultanti un 3 bērnu mammu Dinu Florenu: