Jau piekto gadu Latvijas baznīcas 1. jūnija vakarā bija atvērtas ilgāk, nekā ierasts. Iemesls pavisam vienkāršs – Baznīcu nakts tradīcija, kuras moto šogad bija “Gaisma ir nākusi pasaulē…”. Uz dažādām baznīcām devās arī Radio Marija, kļūstot par liecinieku daudziem brīnišķīgiem notikumiem.

Šobrīd piedāvajam tev noklausīties ierakstus no tiem Baznīcu nakts pasākumiem, kuros tiešajā ēterā piedalīties aicinājām arī Radio Marija Latvija klausītājus.

No Rīgas sv. Marijas Magdalēnas draudzes vari dzirdēt “Baznīcu nakts” atklāšanu, kurā piedalījās vairāki kristīgo konfesiju vadītāji. No Rīgas Vecās sv. Ģertrūdes draudzes dzirdama saruna starp LELB arhibīskapu Jāni Vanagu un jezuītu tēvu Jāni Meļņikovu par svarīgāko sarunu dzīvē – lūgšanu. Ierakstos no Rīgas Apvienotās Metodistu baznīcas vari noklausīties divus koncertus – Latvijas Tubu kvarteta uzstāšanos, kā arī Riga Reggae akustisko koncertu. Tāpat divi koncerti pieejami no Āgenskalna Baptistu draudzes – tur uzstājās Kaspars Zemītis, kā arī Gregors Jānis Mažis.

Par to, kā gāja citviet, vari dzirdēt trīs telefonsarunās – reportāžās.

Patīkamu klausīšanos un, iespējams, gremdēšanos atmiņās!