Ar lielu prieku informējam, ka visi raidījumi, kas skanēja 5. sezonu noslēdzot, turpinās savu skanējumu arī jaunajā sezonā! Drīzumā būs pieejams arī sīkāks apraksts par katru no tiem, bet šajā rakstā piedāvājam ieskatu jaunumos!

Ar 6. sezonas sākumu Radio Marija ēteru papildinās 6 jauni raidījumi. Gan jāsaka, ka viens no šiem jaunajiem raidījumiem, kura nosaukums ir “Kā garšo Psalmi?”, būs turpinājums raidījumu sērijai par Bībeles grāmatām, ko jau no pirmās sezonas mums piedāvā Stella Jurgena. Pats raidījuma nosaukums pasaka priekšā, ar kuru no Bībeles grāmatām tuvāk iepazīsimies šajā sezonā.

Jau ar septembri atkal ēterā varēsi sastapt gan Māru Sadovsku, gan Viesturu Vizuli. Radio klausītāji noteikti atcerās gan Māru, kas pirmajās sezonās vadīja raidījumu “Agape”, gan Viesturu, kuru mēs esam dzirdējuši ēterā vadot erudīcijas raidījumu “Trīs gudrie un aita” un arī tādus raidījumus kā “Argumenti” un “Diskutabls”. Viesturs atgriezīsies ēterā ar ko pavisam jaunu – “Grūti būt katolim”. Savukārt Māra nu vadīs raidījumu latgaliski – “Pī golda”. Šajā raidījumā klausītājiem būs iespēja satikt interesantas personības un vairāk iepazīt Latgali un tās kultūrtelpu.

Mārīte Jirgensone klausītājiem piedāvās jaunu raidījumu par atgriešanos, piedošanu, dziedināšanu un kalpošanu – “Neredzamā Dieva attēls”.

Ar radio Marija darboni Māri Veliku klausītājam būs iespēja doties piedzīvojumā cauri Svētajiem Rakstiem raidījumā “Randiņš ar Bībeli”.

Vēl kāds jaunums, kas sestajā sezonā ik nedēļu priecēs klausītāju, būs rakstura līderības pasniedzēja Egila Purviņa vadītais raidījums “Saki dzīvei – Jā!”.

Vēl kāds jaunums, kuru noteikti pamanīs klausītāji, būs jauns muzikālais noformējums stundu džingliem. Par ierakstu tapšanas procesu un skanējumu sīkāk varēs uzzināt jau 1. septembrī, pl. 10.00 no rīta.

Uz tikšanos jaunajā sezonā!