Dārgie Radio Marija draugi,

jau iepriekš minējām par Nacionālās Elektronisko Plašsaziņas līdzekļu (NEPL) padomes lēmumu izsludināt divus konkursus par brīvām frekvencēm Dagdā 99,1 FM un Talsos 98,7. Tāpat arī minējām to, ka RML var piedalīties šajos konkursos, lai iegūtu apraides tiesības abās pilsētās. Lai konkursos varētu piedalīties bija nepieciešams saziedot 2128 eiro.

Ar lielu prieku varam paziņot, ka ar dāsnu mūsu labdaru atbalstu Radio Marija Latvija ir pieejama nepieciešamā summa, lai varētu nosegt dalības maksu konkursos! No sirds pateicamies visiem ziedotājiem, kuri tik dāsni iesaistījās līdzekļu vākšanā. Drīzumā apmaksāsim savu dalību abos konkursos un iesniegsim nepieciešamos dokumentus.

Mēs turpināsim informēt par konkursu gaitu. Kad būs noslēgusies pieteikšanās konkursiem, NEPL padome aicinās katru konkursa dalībnieku uz pārrunām, lai izvērtētu, kuram no dalībniekiem piešķirt katru no frekvencēm. Šobrīd visi kopā varam nest Dieva priekšā savas lūgšanas par konkursu gaitu, kas ļautu Radio Marija skanēt gan Talsos, gan Dagdā.

Paldies visiem atbalstītājiem un paliekam lūgšanā vienoti!