Dārgais brīvprātīgais,

Man ir liels prieks Tevi uzrunāt Radio Marija 5 gadu jubilejas svinībās. Mēs diemžēl, nevaram satikties, lai svinētu kopā pavadīto laiku, tomēr mēs varam priecāties par to, ka esam daļa no Radio Marija ģimenes!

2011. gadā tika izsūtīts pirmais e-pasts ar lūgumu izskatīt iespēju Radio Marija projektu ieviest Latvijā. 2013. gadā tika nodibināta biedrība Radio Marija Latvija, kas tad sāka meklēt frekvences, telpas un darbiniekus Radio Marija veidošanai.

2015. gada 8. decembrī ar Svētās Mises translāciju plkst. 11:00 tika oficiāli atklāta Radio Marija Latvija! Šajos piecos gados Radio Marija ir devusi milzīgu atbalstu neskaitāmiem cilvēkiem Latvijā. Esam saņēmuši liecības par uzklausītām lūgšanām, par to, ka cilvēki ir atguvuši dzīvesprieku, vairs nejūtas vientuļi, uzzin jaunas lietas, kuras iepriekš nav zinājuši u.t.t. Tas viss, dārgais brīvprātīgais, pateicoties Tev!

Radio Marija vadlīnijas saka, ka   brīvprātīgie ir sirdspuksti, kuri pumpē asinis un uztur ķermeni pie dzīvības. Mūsu prezidents Mareks (kurš arī ir brīvprātīgais kopš 2013. gada) saka, ka brīvprātīgie ir Radio Marija mugurkauls. Tā tik tiešām ir. Bez jums Radio nekas nenotiktu, nebūtu raidījumu, nebūtu arhīva, nebūtu lūgšanu, nebūtu skaistu tikšanos draudzēs un iedvesmojošu plakātu un kartiņu. Tu esi tas, pateicoties kuram cilvēki vairs nejūtas vientuļi, Tavā kalpošanas laikā tiek uzklausītas lūgšanas un notiek brīnumi, Tavi raidījumi palīdz atklāt ko jaunu mūsu klausītājam!

Paldies katram no jums par jūsu kalpošanu. Tu varbūt teiksi, ka nāc reti, vai esi kādreiz kalpojis īsu laiku, bet vairs tam nav laika. Tas nekas! Tava artava ir bijusi nozīmīga, lai Radio varētu skanēt 5 gadus bez pārtraukuma (ja atskaita to reizi, kad mums pārrāva interneta vadu un otru reizi, kad atslēdza elektrību). Paldies visiem, kuri turpinat uzticīgi nākt un kalpot.

Evaņģēlijā ir teikts, ka neviens mirklis, kuru veltam kalpošanai, nav zemē nomests laiks. Kalpojot otram mēs kalpojam Kristum. Arī Tu kalpo Jēzum, kurš mājo katrā klausītājā. Un Tu Viņam dāvā vissvērtīgāko, kas Tev ir – savu laiku. Paldies Tev par to. Ikdienā lūdzos par Tevi un ceru, ka Dievs Tev bagātīgi atlīdzina par to laiku un pūlēm, kuras ieguldi Radio Marija labā!

Lai Marija evaņģelizācijas zvaigzne lūdz par mums visiem!

Priecīgus svētkus!

Pateicībā pr. Pēteris Skudra

P.S. Pievienojam lūgšanas ierakstu, kurā pateicāmies par Jums visiem:
https://hearthis.at/rml/rml-5-gadi-slavesana-lugsana-par-brivpratigajiem-04-12-2020/

Kā arī RML komandas saruna par brīvprātīgo darbu un kalpojumu: