17. un 18. novembrī ieslēdz Radio Marija Latvija un svini Latvijas dzimšanas dienu kopā ar mums! Divu dienu garumā dzirdēsi iemīļotas dziesmas, interesantus raidījumus, lūgšanu laikus un koncertus mūsu Latvijai.

17.novembrī plkst. 13:00 ēterā dzirdēsi sarunu ar filozofijas profesori Māru Kiopi un žurnālisti Silviju Šimfu par Latvijas Neatkarības atgūšanu pēc Padomju savienības okupācijas gadiem (šo raidījumu atkārtojumā dzirdēsi arī 18.novembrī plkst. 16:00). 

Savukārt no plkst. 22:00 līdz 01:00, atsaucoties biedrības “Tautas lūgšana” aicinājumam, Radio Marija Latvija aicina Tevi piedalies nakts lūgšanā par Latviju.

18.novembrī aicinām Tevi uzsākt dienu ar lūgšanu: plkst. 8:oo Svētā Mise no Salaspils Romas katoļu baznīcas un plkst. 9:00 Ekumēniskais dievkalpojums no Rīgas Doma

Par godu Latvijas 105. dzimšanas dienai plkst. 10:10 klausies raidījumu “Kedās“, kur jaunieši kopā ar viesiem meklēs atbildes uz jautājumiem: Kas Tev ir Latvija? Kurš ir Tavs mīļākais prezidents? Kādu Tu redzi Latviju pēc 20 gadiem? 

Savukārt plkst. 14:00 aicinām Tevi uz svētku koncertu, ko sarūpējusi mūziķe Elizabete Vorobjova ar draugiem. 

Dievs svētī Latviju!