Kas ir augusts bez svētceļojuma uz Aglonu?

Jau piekto gadu arī Radio Marija svētceļnieku grupa dodas svētceļojumā uz Aglonu ne vien, lai nestu Aglonas Dievmātei savus nodomus un lūgšanas, bet ļautu izbaudīt svētceļojumu arī tiem radio klausītājiem, kuriem dažādu iemeslu dēļ šogad nesanāk doties ceļā ar kādu no svētceļnieku grupām.

8. augustā svētceļnieki uzsāka ceļu no Rēzeknes, jo tieši tur skan jaunā FM 95,9 frekvence. Rīts iesākās ar Svēto Misi Rēzeknes Jēzus sirds Katedrāle, kuru celebrēja bīskaps Jānis Bulis. Sirsnīgs paldies bīskapam par svētību un garīgo barību pirms ceļa, Rēzeknes Katoļu vidusskola par ļoti garšīgajām brokastīm un vietējiem par silto uzņemšanu! Plānots, ka Aglonā svētceļnieki iesoļos 12. augustā.

Šogad RML lepojas ne vien ar kuplu, bet arī dažādu paaudžu pārstāvētu svētceļnieku grupu. Šobrīd esam jau 61 dalībnieks, ir pāris svētceļnieki ratos, jaunākajam no tiem vien 2 gadi, turpretī pieredzes bagātākajam svētceļniekam – 82!

Par šī gada svētceļojuma moto “Marija cēlās un steigšus aizgāja” (Lk 1:39) ir izvēlēts, iedvesmojoties no nupat aizvadītajām Pasaules Jauniešu dienām.

Klausies svētceļojuma reportāžas, katehēzes un slavēšanas, seko līdzi sociālo tīklu ierakstiem, un izjūti svētceļojuma noskaņu jebkur, kur atrodies – mājās, darbā, laukos, ceļā, treniņā vai kur citur!

RML ēterā:

8:00 Svētā Mise kopā ar svētceļniekiem

9:00 Svētceļojuma katehēze

10:00 Stundu dziesmas Vissv.Jaunavas Marijas godam

11:00 Svētceļojuma reportāžu atkārtojums

12:00 Kunga eņģelis

19:00 Rožukronis kopā ar svetceļniekiem, pēc tam dienas reportāža no svētceļojuma

Meklē ierakstus Spotify, ApplePodcasts, Youtube vai klausies šeit, Hearthis platformā!