Rožukroņa lūgšanai, kas sevī ietver visa Evaņģēlija vēsts dziļumu, ir īpaša un nozīmīga loma kristieša ikdienā, kā arī  Radio Marija Latvija ētera skanējumā.

Bez ikdienas Rožukroņa lūgšanas, dažas reizes gadā, ar radio starpniecību, mūsu klausītājiem ir iespēja svētceļot uz dažādām pasaules valstīm un vienoties kopīgā lūgšanā ar Radio Marija Pasaules ģimeni kādā no Dievmātes sanktuārijiem.

Taču, ko nozīmē- garīgais svētceļojums un kā to vislabāk izdzīvot? Radio Maria Pasaules ģimenes pārstāvis Bernhards Miterucners (Bernhard Mitterutzner), aizsākot šo tradīciju, to salīdzīnāja ar reālu došanos svētceļojumā: “Svētceļojuma gars, uz kuru esam aicināti, ir garīga atbilde uz šī brīža situāciju. Būsim atklāti – vai mēs, cilvēces ģimene, ar visiem sasniegumiem, iespējām un perspektīvām, kuras mums ir, spējam izkļūt ārā no krīzes? Vai varam uzskatīt, ka šīs krīzes risinājums nāks no politikas, zinātnes vai tehnoloģijām? Pirmkārt un galvenokārt, mums ir jāzina un jāapliecina, ka laikā, kāds ir šobrīd, glābšana nāk no Dieva, nevis no cilvēkiem”. Noteikti daudzi no jums ir gājuši vai braukuši svētceļojumā fiziski. Līdzīgi ir arī ar garīgo svētceļojumu- pirmkārt, tā ir apņemšanās iesaistītes, tad seko kāds upuris, atteikšanās no mūsu puses vai  tiek piedzīvotas kādas grūtības, tad jūs sasniedzat to svētvietu un vienkārši, atrodoties tur, izlejat savu sirdi Kunga priekšā. Svētvietu īpatnība ir tā, ka tur tiek saņemtas īpašas svetītības, sākot no maziem brīnumiem līdz pat tiem, ko redz visa pasaule. Līdzīgi būs arī ar šo garīgo svētceļojumu, tikai visas šīs žēlastības plūdīs pie jums, tur kur jūs atrodaties. Marija it kā apmeklēs jūsu mājas. Tātad, pirmkārt, svarīgs ir mans lēmums iesaistiīties. Otrkārt, jautājums sev – ko es no šī svētceļojuma sagaidu?”

2023. gadā Radio Marija Latvija starpniecību būs iespēja doties:

25. martā  uz  Nācareti (Nazareth/Izraēla);

13.maijā uz  Fatimu (Fatima/Porugale);

25. jūnijā uz Medžugorji (Medjugorje/ Bosnija-Hercegovina);

8. septembrī uz Altotingu (Altotting/Vācija);

23. septembrī uz Aparesidu (Aparecida/Brazīlija);

7. oktobrī uz Londonu (London/Anglija);

28. novembrī uz Kibeho (Kibeho/Ruanda);

12. decembrī uz Gvadalupi (Guadalupe/Meksika).

Pievienojies Rožukroņa translācijām un lūdzies kopā ar daudziem tūkstošiem klausītāju visā pasaulē!

Ierakstus no iepriekšējiem svētceļojumiem vari noklausīties šeit: