Jauno sezonu iesākot sakām lielu paldies visiem, kuri atbalstījuši mūs septembra mēnesī gan piedaloties Mariatonā, gan ziedojot ikdienas izdevumu segšanai. Lai Dievs jūs bagātīgi atalgo un svētī ar visām nepieciešamajām žēlastībām!  

Kopumā septembra mēnesī ziedojumos esam saņēmuši 18 387 eur 18 centus, no kuriem 10 354 eur 34 centi tika savākti Mariatona laikā, lai iegādātos visas nepieciešamās iekārtas un uzsāktu skanējumu Tukuma, Saldus un Rēzeknes pilsētāsTā kā septembra mēneša kopējās izmaksas sastāda 15 646 eur 99 centus, tad šajā mēnesī ar Radio Marija Pasaules ģimenes pārstāvjiem esam vienojušies par aizdevuma ņemšanu no Radio Marija Pasaules ģimenes, lai uzsāktu skanējumu iepriekš minētājās pilsētās.  

Ielūkojoties septembra izdevumu sadaļā redzam, ka šomēnes vislielākā izdevumu pozīcija ir  skanējuma nodrošināšana FM frekvencēs 4 566,22 eur apmērā, kas sevī ietver arī jauno FM frekvenču pieprasījuma izskatīšanas maksu (1 000 eur), nomas maksas, internetu un elektrības patēriņa izmaksu pieaugumu FM frekvencēs.  

Galvenās izdevumu pozīcijas septembrī bijušas:  

  • Saknējuma nodrošināšana FM frekvencēs 4 566,22 eur  
  • Algas 4 386,27 eur 
  • Nodokļi  3 150,58 eur 
  • Studijas un ofisa uzturēšanas izdevumi, degvielas izdevumi izbraukumos u.c. 1 988,84 eur 
  • Internets un telefons studijā un ofisā 760,02 eur 
  • Studiju datoru remonts 400 eur

Septembra mēnesī esam saskarušies ar ļoti daudzām tehniskām problēmām, no kurām daļa ir atrisināta, taču daļai no tām vēl meklējam risinājumus, kas iespējams arī nākotnē prasīs papildus izmaksas. Paldies par Tavu uzticību Radio Marija misijai, jo tikai ar Tavu ziedojumu atbalstu mēs septembrī spējām ne tikai stāties pretī tehniskajiem izaicinājumiem, bet arī turpināt doties paplašināšanās virzienā, lai jau tuvākā pusgada laikā skanētu Tukumā, Saldū un Rēzeknē!  

Aicinām Tevi atbalstīt Radio Marija misiju nest Dieva Vārdu pasaulē arī turpmāk ar savu ziedojumu! Ej uz sadaļu https://rml.lv/ziedo/ un izvēlies sev ērtāko veidu, kā to vari izdarīt. Paldies!