mariatons-advents

Dārgais Radio Marija Latvija klausītāj,

 

lai nodrošinātu pastāvīgu radio darbību bez reklāmām, Radio Marija paļaujas tikai uz Taviem ziedojumiem.

Šī gada laikā, kopš savas pastāvēšanas sākuma, klausītāju ziedojumi ir seguši vien piekto daļu no ikmēneša izmaksām vasarā un trešo daļu rudenī. Pārējās Radio Marija Latvija izmaksas līdz šim sedza Radio Marija Pasaules ģimene, kura finanses Latvijas radiostacijas atbalstam guva no Radio Marija Itālijā, Šveicē un Austrijā. Tātad – tādiem pašiem klausītājiem kā Tu.

 

Bez klausītāju atbalsta Radio Marija Latvija nevar turpināt savu pastāvēšanu. Tāpēc mēs lūdzam Tavu palīdzību, jo Pasaules ģimene nevar mūžīgi turpināt Latvijas raidstacijas atbalstīšanu.

 

Tavs ZIEDOJUMS kopā ar tūkstošiem citu klausītāju atbalstu ļauj Radio ikdienā apmaksāt ar translāciju radušās izmaksas, tādejādi sasniedzot radio misijas mērķi.

Ziedot ir pavisam vienkārši. Tu vari spiest šeit vai arī zvanot uz ziedojumu tālruņa numuru 90006769, uz kuru zvanot ziedo 4.27 eiro, vai arī dodies uz tuvāko baznīcu un atstāj savu ziedojumu Radio Marija Latvija ziedojumu kastē.

 

Tu vari arī palīdzēt citos veidos:

 

ar savām LIECĪBĀM.

Raksti mums uz info@rml.lv un ļauj ikvienam uzzināt, ko Radio Marija Latvija nozīmē Tev. Mēs labprāt publicēsim Tavu liecību vai nolasīsim to ēterā (minot arī Tavu vārdu) Mariatona kampaņas laikā.

 

ar savām IDEJĀM

Droši dalies ar savām idejām, kā iedrošināt klausītājus atbalstīt Radio darbību. Šobrīd mēs aicinām ikvienu klausītāju ziedot un vēršamies pēc palīdzības, rakstot epastus, publicējot informāciju sociālajos tīklos, uzrunājot personīgi, stāstot par to, cik ļoti radio ir atkarīgs no klausītāju līdzdarbošanās. Savas idejas sūti uz info@rml.lv.

 

ar saviem IETEIKUMIEM

Ja Tu zini cilvēkus, kuri vēl neatbalsta radio finansiāli, bet labprāt to darītu, dod mums ziņu. Ir daudzi cilvēki, kuri labprāt atbalstītu evaņģelizāciju un garīgā stiprinājuma nodrošināšanu gan vientuļiem cilvēkiem, gan jauniešiem, gan citām sabiedrības grupām. Raksti uz info@rml.lv.

 

ar savām LŪGŠANĀM

Ja Tu nevari atbalstīt mūs finansiāli (arī 1 eiro ir vērtīgs ziedojums), lūdzu, piemini Radio Marija Latvija savās lūgšanās, īpaši sv. Misē.

 

Ticam, ka ikviens no mums var sniegt savu ieguldījumu radio atbalstam.

 

Nekautrējies rakstīt uz info@rml.lv, lai dalītos ar savām liecībām, idejām, ieteikumiem un jebko, kas varētu palīdzēt uzturēt Radio.

Radio Marija Latvija tic un lūdz Tavu atbalstu!

 

Svētīgu Adventa izskaņu vēlot,

Radio Marija Latvija komanda