Sveicam Tevi rudens mēnešos! Kamēr aiz loga krīt krāsainās lapas, septembris jau ir aizskrējis un iesācies oktobra mēnesis. Šajā laikā sakām lielu paldies par Tavu finansiālo atbalstu Radio Marija Latvija misijai – sludināt Dieva vārdu ikvienam cilvēkam.

Septembrī ziedojumos esam saņēmuši 16 322 eiro. Izdevumu sadaļa sastādījusi 15 069 eiro. Lielākās izdevumus veido algas (4 708 eiro) un nodokļi (3 478 eiro), administratīvie izdevumi- grāmatvedība, internets studijā, komunālie izdevumi, kancelejas un saimniecības preces u.c. (3 082 eiro), FM frekvenču torņu skanējums-internets, noma, elektrība un signāls (2 000 eiro).

Zinām, ka oktobra mēnesī visu izdevumu segšanaibūs nepieciešams līdz 17 000 eiro. Vajadzēs veikt lielāku autortiesību maksājumu 1 531 eiro apmērā, kā arī iegādāties jaunu akumulatoru iekārtām, kas uztur elektrības padevi ētera skanējumam avārijas gadījumos 500 eiro apmērā. Oktobrī plānojam piedalīties konkursā uz frekvenci, dalības maksa šajā konkursā ir 1 067 eiro.

Aicinām Tevi un Tavus draugus arī šomēnes atbalstīt Radio Marija Latvija ar savu ziedojumu izmantojot kādu no ziedošanas veidiem: https://rml.lv/ziedo