Radio Marija Latvija moto ir “Patvērums Dievā 24h diennaktī”. Bieži vien saņemam apstiprinājumu, ka cilvēki patiešām atrod patvērumu, mierinājumu un atbalstu, klausoties RML. Esam apkopojuši dažas klausītāju liecības:

Veneranda, RML pastāvīgā klausītāja:

“Man tagad šķiet, ka es bez Radio Marija nevarētu pat izdzīvot. Bieži, kad naktī pamostos, arī ieslēdzu un kopā: gan paklausos, gan arī lūdzos. Radio Marija man ir dzīves nepieciešamība. Tas ir svētīgs un cilvēkiem ļoti, ļoti svarīgs. Dieva žēlastība nekad nevienu neatstāj.”

Jevgēņijs Klimanovičs, Radio Marija brīvprātīgais ziņu veidotājs no Daugavpils:

“Ar RML iepazinos Daugavpils sv. Pētera ķēdēs katoļu baznīcā ieraugot RML bukletiņu. Atradu radio aplikāciju, sapratu, ka tas vispār ir kaut kas superīgs. Viena pogas spiediena attālumā var būt ar Dieva Vārdu, Dieva klātbūtni. Tobrīd man bija diezgan drūms laiks dzīvē, vecmāmiņa bija aizgājusi mūžībā (..)

Brīžiem likās… bezmiegs, drūmas domas, bet – pats foršākais ir tas, ka RML skan 24/7. Ieslēdzu radio trijos naktī vai piecos no rīta un Dievs atrada to veidu, kādā mani uzrunāt – caur kādu zīmīgu dziesmu vai foršu raidījumu.

Tad gāja gadi, es pievērsos žurnālistikai. Pēc kāda laika RML darbinieki uzaicināja mani kļūt par brīvprātīgo ziņu veidošanā. Liels prieks un pagodinājums, ka es joprojām to varu darīt un ar savām prasmēm šādi Dievu pagodināt. Manuprāt, ir ļoti forši, ka jūs esat aktīvi arī sociālajos tīklos. Man tas vienmēr ir tāds stiprinājums, kaut kas jauns, nedzirdēts ticības jomā Latvijā. Augot ticībā, rodas vēlme arvien vairāk uzzināt un tad tieši tas lielākais spēks ir foršie raidījumi, kur var iet dziļumā. Raidījumi gan vīriem, gan jauniešiem, gan liecību stāsti. Raidījumi iespējams, ir lielākais spēks radio klausītājiem ikdienā. Radio Marija ir nozīmīga vieta manā dzīvē. Lai ir iedvesma, lai Svētais Gars vienmēr ir ar jums! Gan sargā, gan spēcina, gan sniedz iedvesmas arvien augt un attīstīties!”

Anonīma klausītāja:

“Es gribu pateikt ļoti lielu paldies jums, ka jūs vispār esat. Esmu luterāne. Es uztveru tā, ka Dievs ir viens visiem cilvēkiem un pa kādu ceļu katrs nāk pie Dieva, tas varbūt ir tā individuāli.

Jau sešpadsmit gadus esmu viena, jo notika traģēdija ar vīru, bērni no manis ir attālinājušies. Es daudzreiz jūtos šausmīgi vientuļi. Man ļoti palīdz jūsu lūgšanas, bieži klausos, skaitu jums līdzi Rožukroni, arī Žēlsirdības kronīti. Dzīvoju viena, man bieži ir bezmiegs, jo ir nervu sistēmas pasliktinājumi, traucējumi (..) naktī klausoties RML man vienkārši uzlabojas veselība. Tās dziesmas mani ārstē, nomierina, asinsspiediens stabilizējas, tajās noteikti ir Svētā Gara pieskāriens. Jūs (radio) esat tāds terapeits. Kā vienotībā esmu pieslēgta pie jums.

Sajūtu, ka tomēr man ir kādi cilvēki, nevis nav.”

Topošie vecāki Andris un Jolanta:

“Ko mums nozīmē Radio Marija? Mums jūs nozīmējat garīgo attīstību no dienas dienā, jo laika ir maz un bieži ir tā, ka lasīt negribās. Ļoti uzrunāja, tas ka Jūs minējāt, ka mūsu brāļiem un māsām Dienvidsudānā Radio Marija sniedz iespēju izglītoties. Varam teikt, ka mums mūsu topošajā ģimenē Radio Marija sniedz tieši to pašu – iespēju izglītoties un vēl daudz ko vairāk… Lai Dievs mūs visus svētī!

Arī Tu vari saņemt to pašu un daudz vairāk!

  • Klausies FM frekvencēs, internetā, aplikācijā vieddtālrunī vai caur satelīttelevīzijas uztvērēju: https://rml.lv/klausies/
  • Iesaisties komandā un kļūsti par brīvprātīgo! (Ja esi jau mēģinājis pieteikties, bet mēs neesam ar Tevi sazinājušies tehnisku iemeslu dēļ- lūdzu, uzraksti e-pastu uz info@rml.lv)
  • Atbalsti RML pastāvēšanu ar savu ziedojumu! Tas var palīdzēt Dieva Vārdam caur Radio Marija aizsniegt daudzas sirdis!

Varbūt arī Tev ir kāda liecība par Radio Marija? Lūdzu, padalies! Raksti e-pastu uz adresi: info@rml.lv

/Sirsnīga pateicība Jānim Rācenim, kurš pierakstīja un palīdzēja apkopot šīs liecības!/