Priecīga ziņa – Radio Marija komandā visi veseli!

Marta sākumā informējām, ka RML kolektīvu ir skāris Covid-19 vīruss. Ar prieku varam paziņot, ka visi darbinieki ir atgriezušies ierindā. Pateicamies par Jūsu lūgšanām un atbalstu!

Aicinām turpināt paturēt lūgšanās RML kolektīvu un brīvprātīgos, kuri turpina nodrošināt sv. Mises, lūgšanu un raidījumus. Tāpat aicinām lūgties par visiem, kuri joprojām slimo ar šo vīrusu, kuri ir zaudējuši dzīvību vīrusa dēļ, par viņu tuviniekiem, no kuriem daudzi pat nav varējuši būt klāt, lai apglabātu savus tuviniekus. Tāpat lūdzam par visiem, kuri turpina pašaizliedzīgi strādāt, lai aprūpētu slimos, dāvātu mieirnājumu izmisušajiem, nodrošinātu mūsu ikdienas vajadzības: ārstiem, drošības sargiem, šoferiem, kurjeriem, veikalu pārdevējiem un citiem. Savās lūgšanās uzticam mūsu valdību, lai Svētais Gars dāvā gudrību pieņemt vislabākos lēmumus attiecībā uz krīzes vadību, kā arī visnabadzīgākos un atstātākos, kuri šo krīzes laiku pavada vientulībā.

Radio Marija Latvija turpina savu darbību, ievērojot visus drošības pasākumus. Joprojām lielākā daļa kolektīva strādā attālināti uz vietas esot vien nedaudziem, lai nodrošinātu nemitīgu radio skanējumu.

Lūdzam arī Tevi, RML draugs, ievērot personisko higiēnu, pareizi nēsāt masku, izvairīties no lieka kontakta un sargāt sevi un apkārtējos no vīrusa izplatības.

Lai Dievs mūs visus svētī un sargā!