Radio Marija Latvija ir biedrība, kura dibināta sabiedrībai svarīgu mērķu sasniegšanai. Neviena biedrība nevar pastāvēt bez valdes – tās izpildinstitūcijas, kurai ir vairāki valdes locekļi. Pēc vairāku gadu pastāvēšanas, biedrība Radio Marija Latvija ir tikusi pie jauna valdes locekļu sastāva. Kas viņi ir ko paši stāsta par sevi?

Eduards Fedorovičs

Esmu Eduards, vīrs un divu bērnu tēvs. Dievs mani uzrunāja vēl 1991. gadā, kad biju visai negants padsmitnieks. Kopš tā laika mana dzīve apgriezās par 180 grādiem, par ko esmu bezgala pateicīgs Dievam. Savu žēlsirdību Dievs man ir rādījis pavisam nepārprotami ļoti daudzās situācijās, tai skaitā pirms 23 gadiem palīdzot atveseļoties no vēža, gan dāvinot tik brīnišķīgu sievu, gan pēc 14 gaidīšanas un nu jau bezcerības gadu, dāvinot mums ar sievu divus fantastiskus bērnus. Dievs svētī mani katru dienu un būtu pavisam jauki, ja arī es darītu kaut ko Dievam par godu. Tā nu, būdams uzņēmējs jau vairāk par 15 gadiem un iegūstot lielu zināšanu bagāžu par organizācijas vadību, finansēm u.tml., sadzirdot priestera Pētera aicinājumu pievienoties RML valdei, piekritu – ar cerību, ka mana pieredze varētu būt noderīga šī lieliska radio attīstībai.

Valdis Vasiļevskis

Esmu RML brīvprātīgais, kā arī pilna laika vīrs savai sievai un tētis 4 resgaļiem, maizi pelnu ar darbu finanšu sfērā. Faktiski sevi joprojām pieskaitu pie jauniņajiem, jo RML darbojos 1 gadu. Ceļš uz RML bija diezgan skaidrs. Kādā dienā, kad klausījos RML, tas Kungs diezgan tieši pajautāja: “Nu, un cik ilgi Tu, Valdi, tikai “patērēsi” RML programmu? Laiks piedalīties!”. Tā no 2020. gada septembra esmu sestdienas rīta cilvēks un arī jaunizceptais valdes loceklis. Esmu pateicīgs priesterim Pēterim un pārējai komandai par šo iespēju būt ar klausītājiem un slavēt Kungu lūgšanās, kā arī, cik iespējams, pielikt savu roku RML tālākā attīstībā.

Man pašam viens no mīļākajiem Bībeles fragmentiem ir par talentiem, kurus jāliek lietā, un nav jāapslēpj zemē. RML man šķiet lieliski, ka katrs klausītājs, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, var atrast veidu kā kalpot RML – pajautā Kungam un Viņš atbildēs, mūsu galvenais uzdevums – biežāk klausīties, ko Viņš uz mums runā, un paļauties uz Viņa aicinājumu.

Viljams Šaubs (William Schaub)

Bils ir DMC mājokļu kreditēšanas platformas dibinātājs un izpilddirektors Viņš ir pasniedzējs Rīgas Biznesa skolā un Ventspils Universitātē un pēdējos 40 gadus ir darbojies finanšu pakalpojumu jomā ASV, Eiropā un Tuvajos Austrumos. Viņš ir strādājis Ziemeļrietumu Floridas katoļu labdarības padomēs, Latvijas Starptautiskajā  skolā, Amerikas Tirdzniecības palātā Latvijā un citās organizācijās.