Foto: Unsplash.com

Marta mēnesis un gavēņa laiks rit straujiem soļiem uz priekšu – ir sākusies šī mēneša jau pēdējā nedēļa. Nākamnedēļ iesoļosim jaunā mēnesī – aprīlī. Kā allaž, jūs, dārgie radioklausītāji, esat bijusī ļoti atsaucīgi un dāsni, “Radio Marija Latvija” turpmākas pastāvēšanas nodrošināšanai marta mēnesī saziedojot teju 2/3 daļas no nepieciešamā finansējuma. Laikā līdz piektdienai, 22. martam, ziedojumos esam saņēmusi 9350,72 eiro. Sirsnīgs paldies katram no jums!

Līdz marta izskaņai ir vēl priekšā tieši viena nedēļa, bet, lai pilnībā nodrošinātu radiostacijas darbu, vēl ir nepieciešami nedaudz vairāk nekā 5000 eiro, lai kopējā izteiksmē sasniegtu vajadzīgos teju 15 000 eiro. Šie līdzekļi visvairāk ir nepieciešami dārgo tehnisko izmaksu segšanai, lai “Radio Marija” arī turpmāk būtu vēl tuvāk katra cilvēka dzīvē, viņu priekos, bēdās, vientulībā un ikdienas izaicinājumos. Daudziem “Radio Marija” un Dieva vārds ir tuvākais un vienīgais draugs līdzās ikdienā.

 

Vēlreiz atgādināsim, kā iespējams ar savu ziedojumu palīdzēt “Radio Marija Latvija”:

1) zvanot pa tālruni 90006769, Tu ziedosi €4.27;

2) pārskaitot jebkādu naudas summu uz biedrības bankas kontu;

3) ziedot, izmantojot bankas norēķinu kartes datus vai “PayPal”;

4) ziedot, izmantojot “Radio Marija” ziedojumu kastes Latvijas baznīcās.

Plašāka informācija un rekvizīti atrodami šeit: https://rml.lv/ziedo.

Vēlreiz un vēlreiz sirsnīgi pateicamies katram no jums par sniegto atbalstu. Lai Dievs bagātīgi atdara ikvienam, kurš no savas sirds dāvājis “Radio Marija Latvija”. Lūgsimies un darīsim visu, lai radio arī turpmāk varētu aizsniegt katras mājas un katru sirdi!

Ar mīlestību un laba vēlējumiem,

Tava “Radio Marija Latvija” ģimene