Sinoptiķi sola, ka šī vasara esot gaidāma diezgan karsta un nokrišņiem bagāta. Bet, labā ziņa ir tā, ka vasaras sezonā, neatkarīgi no laikapstākļiem, Radio Marija turpinās skanēt un būt kopā ar saviem klausītājiem.

Vasarā mēs daudzus brīvprātīgos laižam pelnītā atpūtā. Ierasto programmu tas ietekmēs tā, ka gandrīz visi raidījumi skanēs atkārtojumā, ierastajos laikos. Arī uz to mēs raugāmies no pozitīvās puses- varēsim vēlreiz vai no jauna noklausīties labus un saturīgus raidījumus. (Mūsu jaunajā raidījumā “Sēlija šodien” turpinās skanēt vēl nedzirdēti ieraksti.)

Nemainīgi, turpināsim nodrošināt Svētās Mises tiešraides gan darba dienās, gan sestdienās 2 reizes dienā. Svētdienās un svētku dienās- 3 reizes dienā. Svētā Mise visu ziedotāju un labdaru nodomos skanēs nemainīgi- katra mēneša pirmajā piektdienā, pl. 12.00. Arī Rožukronis no rīta un vakarā paliek tiešraidē, ar klausītāju iesaisti.

Tāpat, klausītājiem būs iespēja saņemt un sūtīt sveicienus “Apsveikumu stundā” kā līdz šim – 3 reizes nedēļā– pirmdienās, trešdienās un piektdienās.

Priestera katehēzes arī skanēs atkārtojumā. Tomēr, piektdienu rītos, no pl. 10.00 – 11.00 būs iespēja uzdot savu jautājumu priesterim tiešraidē, raidījumā “Rīta cēliens”.

Savukārt, informāciju par Radio dzīvē notiekošo, Svētās Mises tiešraidēm un programmas izmaiņām klausies aktualitāšu raidījumos piektdienās, pl. 11.00.

Kā arī, 5. un citu sezonu raidījumus vari atrast un noklausīties mūsu arhīvos:  platformā https://hearthis.at/rml/
un http://arhivs.rml.lv/.

Uz tikšanos ēterā!
Svētīgu vasaru Tev novēlam mēs, Radio Marija Latvija!