Katru gadu maijā Radio Marija Pasaules Ģimene aicina piedalīties savstarpējā atbalsta akcijā “Mariatons” un palīdzēt kādas citas valsts radiostacijai. Tā ir labdarības akcija, kurā mēs kopā lūdzamies, dalāmies ar saņemtajām žēlastībām, liecinām, novērtējam, cik nozīmīgs Dieva rokās ir Radio Marija projekts un cik daudz tas dod cilvēkiem, kā arī savu iespēju robežās ziedojam līdzekļus, lai cilvēki citās valstīs arī saņemtu tās dāvanas, ko sniedz šis projekts.

Akcija “Mariatons” norisināsies 13.-14. maijā. Pasaules Ģimene par šī gada Mariatona moto ir izvēlējusies frāzi “Witnesses to hope” jeb “Cerības liecinieki” un uzsver: “Īpaši šajā vēsturiskajā laikā, kad pandēmija ir daudz ko mums atņēmusi: mūsu tuvinieku klātbūtni vai vienkāršu apskāvienu, ir svarīgi, ka Baznīca var izplatīt Vārdu, iedrošināt un piepildīt vajadzību pēc Dieva vienmēr un visur – nesot cerību pat visattālākajās un aizmirstākajās vietās. Tas ir grūts izaicinājums, kas prasa nepārtrauktus tehniskus ieguldījumus, kā arī balstās uz brīvprātīgo klātbūtni un entuziasmu, kuri kalpo Radio Maria stacijās septiņdesmit deviņās pasaules valstīs.”

“Vienmēr paturiet prātā, ka jūs piedāvājat kaut ko lielisku un unikālu: tā ir kristīgā cerība, kas ir daudz vairāk, nekā vienkāršs garīgs mierinājums, jo tā tiek balstīta augšāmcelšanās spēkā, par ko liecina ticība un žēlsirdības darbi ”

(Vēstījums no Pāvesta Franciska uzrunas Radio Maria pasaules ģimenei, Vatikānā, 2015. gada 29. oktobrī)

Radio Marija Latvija šogad ir apņēmusies atbalstīt Katoļu baznīcu un visus kristiešus Libānā un Tuvajos Austrumos, stiprināt viņu ticību, cerību un sekmēt Labās Vēsts izplatīšanu, izmantojot radiosakarus, veicināt integrāciju un dialogu starp visām arābu valodā runājošajām tautām Libānā, īpaši šajā grūtajā laikā, kad ir arvien lielāka vajadzība pēc miera. Pateicoties ziedotāju atbalstam, mums būs iespēja izveidot jaunu Radio Marija staciju Libānā. Lai ierīkotu radiostacijas ēku un varētu nosūtīt turp audio un radio frekvenču materiālus, ir nepieciešami aptuveni 700 000 euro.

Arī Latvijā Radio Marija projekts ienāca, pateicoties tam, ka citas valstis dāsni atbalstīja un ziedoja līdzekļus tā izveidei un uzturēšanai. Pateicamies visiem, caur kuriem esam saņēmuši šo svētību Latvijai un ka varam dot tālāk un atbalstīt arī kristiešus citās zemēs.