Īsi pirms Lieldienām noslēdzām katehēžu ciklu veltītu Baznīcas sociālajai mācībai un pāvesta Franciska enciklikai “Fratelli tutti” – “Visi brāļi”. Šajā ciklā varējām ieklausīties svētā tēva vīzijā labākas pasaules veidošanā, kuru diktē nevis tirgus un ekonomikas procesi, bet gan apziņa, ka vissvarīgākais princips ir cilvēka cieņa, kura piemīt katrai personai bez izņēmuma un visiem vienāda.

Pēc šī katehēžu cikla lūdzām klausītājiem dalīties ar ieteikumiem nākamajam ciklam, kas šobrīd būtu aktuāls. No atsūtītajiem ieteikumiem sms formā vairāki mudināja apskatīt dažādas kongregācijas un ordeņus, kādi ir Baznīcā un kuri no tiem sastopami Latvijā.

Atsaucoties šim ieteikumam, sākot no 19. aprīļa katehēzēs pievēršam uzmanību konsekrēto dzīvei.

Pirmdien, 19. aprīlī kopā ar pr. Renāru Birkovu pārrunājām konsekrēto personu lomu Baznīcā, kāda ir viņu harizma un misija. To vari noklausīties šeit:

Pēc tam, sākot ar 20. aprīli ēterā satiksim dažādu ordeņu konsekrētās personas – klostermāsas un brāļus, kuri dzīvo šeit, Latvijā. Raidījumos varēsim dzirdēt ar ko izceļas katrs ordenis, kāda ir tā misija Baznīcā, kā arī pašu konsekrēto aicinājuma izvēli.

Aicinām Tevi, klausītāj, iesaistīties šajos raidījumos, uzdodot savus jautājumus vai daloties pārdomās par dzirdēto! Zvani uz numuru 67969131 vai raksti sms uz 26677272 vai e – pastu uz studija@rml.lv. Katehēzes ēterā skan katru darba dienu. pl. 9.00 rīta ar atkārtojumu pl. 23.00 vakarā.

“Priestera katehēzi” vari klausīties arī Spotify un Apple podcasts!