Mums ir nepieciešams JŪSU atbalsts!

Vēlamies paziņot, ka janvāra mēnesī pateicoties kopīgiem spēkiem Zibmariatonā, varējām iegādāties planšeti un divus jaunus mikrofonus ierakstu studijai. Paldies par to!

20.februārī rīkosim nākamo ZibMariatonu, kura laikā vāksim līdzekļus februāra mēneša izdevumu segšanai. No 1. līdz 16.februārim ziedojumos esam saņēmuši 11 800 eiro. Lai segtu visus mēneša izdevumus februārī kopā ir nepieciešami 18 630 eiro. Šobrīd mums pietrūkst vēl 6 830 eiro, no kuriem 4 000 eir ir nepieciešami, lai nodrošinātu skanējumu FM frekvencēs Rīgā, Liepājā, Krāslavā, Valkā, Cēsīs, Saldū, Rēzeknē un Tukumā. Šajā summā ietilpst nomas maksa par iekārtu izvietošanu torņos, signāla izmaksas un interneta pieslēgums, lai nodrošinātu skanējuma nepārtrauktību.

Otrā izmaksu pozīcija, kas sastāda 2 830 eiro, ir studijas izmaksas Rīgā: apkure, elektrība, saimniecības preces, ka arī reklāmas materiāli un degviela izbraukumiem.

Katrs ieguldījums ir ļoti svarīgs mums uz daudziem citiem, kam Radio Marija Latvija palīdz piedzīvot Dieva klātbūtni. Ziedo jau tagad – ej uz rml.lv/ziedo sadaļu un izvēlies sev ērtāko ziedošanas veidu.