Pērnā gada septembrī informējām, ka Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir izsludinājusi konkursus uz frekvencēm Saldū un Gulbenē. Visi kopā saziedojām vairāk kā divus tūkstošus eiro, lai varētu nosegt dalības izmaksas šajos konkursos.

Mūsu dalība konkursos tika apstiprināta un RML bija vienīgā pretendente uz abām frekvencēm. Diemžēl NEPL Padome lēma, ka Radio Marija programma ir nepietiekami aktuāla un nav nepieciešama konkrētajos reģionos. Tāpat padomes locekļi apšauba Radio Marija Latvija (RML) finansiālo kapacitāti, kas nerada pārliecību par darbības ilgtspēju.

Saņemot noraidījumu par abām frekvencēm, RML valde nolēma uzlabot savu argumentāciju un iesniegt prasību administratīvajā tiesā izvērtēt, vai mūsu pieteikumi ir neatbilstoši konkursa nolikumiem. 30. jūnijā plkst. 11:00 notiks tiesas sēde, kurā tiks izskatīta mūsu prasība.

Aicinām Tevi lūgties nodomā par to, lai pēc iespējas drīzāk RML var skanēt visā Latvijas teritorijā un aizsniegt ikvienu, kam tā ir visvairāk vajadzīga. Par tiesas lēmumu Tevi informēsim.

Paldies liels par Tavām lūgšanām, ziedojumu, uzticību un brīvprātīgo darbu!