PJD 2016 Krakovā

Šajā vasarā, no 26. jūlija līdz 6. augustam Portugālē, Lisabonā pulcēsies vairāki miljoni kristīgu jauniešu no visas pasaules. Šī tikšanās notiek ik pēc trim gadiem, katru reizi citā valstī vai kontinentā. Svētceļnieki ierodas no dažādām pasaules valstīm, lai tiktos ar pāvestu, padziļinātu savu ticību un piedzīvotu mieru, vienotību un brālību starp cilvēkiem, tautām un valstīm

Šīs būs jau 17. Jauniešu dienas un plānots, ka šogad Latviju pārstāvēs 300 jaunieši. Uz pasākumu dosies arī arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs un vairāki garīdzinieki, lai sniegtu garīgo pavadību un atbalstu jauniešiem. 

Līdztekus priekam par gaidāmo notikumu, daudzus jauniešus satrauc finansiālā puse, jo ceļš, dzīvošana un dalība PJD 1 jaunietim, kopā sastāda aptuveni 750 eiro (305 dalības izmaksas pasākumā – dzīvošana, ēšana, transports; 300 eiro ceļa izdevumi; 145 eiro nakšņošana ceļā un ēšana 6 dienas). Tās ir lielas izmaksas jauniešiem, kas mācās, studē vai tikai uzsāk savu karjeru un nespēj pastāvīgi tās nosegt, viņiem ir nepieciešams Jūsu atbalsts.

Radio Marija Latvija kopā ar Pasaules jauniešu dienu organizatoru komandu Latvijas katoļu baznīcā ir atvērusi speciālu, atsevišķu ziedojumu kontu un visi līdzekļi, kas nonāks šajā kontā, tiks izmantoti gan jauniešu, gan garīgo pavadītāju atbalstam. Pārskaitot līdzekļus, ziedotāji var arī norādīt ziedojumu mērķi, piemēram, konkrētu draudzi, kuras jauniešus vēlas atbalstīt ceļā uz Portugāli. Jauniešus var atbalstīt arī uzņēmēji un uzņēmumi, ziedojot ne tikai naudu, bet arī dažādas preces. Šīs preces jaunieši var pārdot, lai tādā veidā savāktu trūkstošos līdzekļus ceļa izdevumu segšanai. Ja vēlaties ziedot konkrētas draudzes jauniešiem, to var norādīt mērķī. 

Ziedojumu konta rekvizīti:

“Biedrība Radio Marija Latvija”
Reģ. No: 40008212777
LV52HABA0551047061250

“Pasaules Jauniešu dienu piedzīvojums jebkuram jaunietim vēlāk dod spēku palikt Baznīcā pat ja arī esi vienīgais jaunietis draudzē. Ja mēs vēlamies, lai Baznīcā ir nākošā paaudze, mums ir jāziedo un jāatbalsta jaunieši! Aicinu ikvienu iesaistīties un palīdzēt ar savu ziedojumu pat ja tie ir pāris eur. Īpaši aicinu tos, kuriem kāds ir palīdzējis kādreiz aizbraukt uz Jauniešu dienām, ziedot tagad citu jauniešu atbalstam. Ir tāds teiciens dods devējam atdodas un noteikti Dievs jums bagātīgi atlīdzīnās visneiedomājamākajos veidos” norāda Radio Marija Latvija koordinatore Līva Kupfere.

Vairāk informācijas par došanos uz Pasaules Jauniešu dienām, veidiem kā var atbalstīt atradīsi mājaslapā: