Šajā Adventa dienā ielūkosimies Mozus paļāvības uz Dievu augļos, kurus Dievs bija paredzējis Savai tautai, izmantojot jēru. Par šiem notikumiem varam lasīt Izceļošanas grāmatas 12. nodaļā no tās sākuma līdz 42. pantam.

Brīžos, kad mums ir grūti, gribas kādu vainot par notiekošo. Bet, kad situācija uzlabojusies, ātri vien sākam domāt, ka paši ar visu tiksim galā. Līdzīgi kā Mozus un Izraēļa tauta, tā arī ikviens no mums var augt un plaukt savā aicinājumā vienīgi tad, ja esam vienotībā ar Dievu. Un, ja reiz Dievs aicināja Mozu sagatavot jērus, kas kalpoja kā glābiņš no posta, tāpat arī mēs esam saņēmuši savu Glābēju – pašu Dieva Dēlu Jēzu Kristu.

Šīs dienas pārdomas sagatavojis pr. Vjačeslavs Bogdanovs, bet tās papildinās RML brīvprātīgās Ineses Slišānes piemērs no dzīves.

Jautājumi šīs dienas pārdomām: 

1) Kā es savā ikdienā esmu piedzīvojis Dieva palīdzību?

2) Cik ļoti es atsaucos uz Dieva aicinājumu iesaistīties Viņa pestīšanas plānā?

3) Vai man ir gadījies piemirst to labo, ko Dievs man ir devis? Kā es varu likt sev par to atcerēties?

Stāstam par izceļošanu pievērsīsies arī Priestera katehēze. Nepalaid garām iespēju to noklausīties – plkst. 09:00 un plkst. 23:00 RML ēterā.

Adventa rekolekciju un Jesses koka ietvaros vakardien pārdomājām degošo ērkšķu krūmu, bet rīt? Rīt runāsim par divām īpašām akmens plāksnēm. Ja negribi palaist garām kādu no rekolekciju impulsiem, tad piesakies Adventa rekolekcijām šeit.