Jūnija mēnesis ir faktiski aizvadīts, atlikušas vēl tikai dažas dienas. Nākamnedēļ līdz ar pirmdienu iesoļosim jaunā mēnesī – jūlijā. Kā allaž, jūs, dārgie radioklausītāji, esat bijuši ļoti atsaucīgi un dāsni, jo “Radio Marija Latvija” turpmākas pastāvēšanas nodrošināšanai jūnija mēnesī saziedojot pat nedaudz vairāk nekā 2/3 no nepieciešamā finansējuma ikmēneša vajadzību un rēķinu segšanai! Laikā līdz piektdienai, 28. jūnijam, ziedojumos esam saņēmuši jau 10 888 eiro! Sirsnīgs paldies katram no jums!

Līdz jūnija izskaņai ir vēl priekšā pāris dienas, un šajā apkopojumā vēl nāks klāt arī ziedojumi no baznīcās novietotajām ziedojumu kārbām, tāpat vēl šo dienu laikā saņemtie ziedojumi varētu vēl vairāk tuvināt visu mūsu kopīgajam mērķim – tik, lai pilnībā nodrošinātu raidstacijas darbu. Tie ir teju 15 000 eiro. Šie līdzekļi visvairāk ir nepieciešami dārgo tehnisko izmaksu segšanai, lai “Radio Marija” arī turpmāk būtu vēl tuvāk katra cilvēka dzīvē, viņu priekos, bēdās, vientulībā un ikdienas izaicinājumos. Daudziem “Radio Marija” un Dieva vārds ir tuvākais un vienīgais draugs līdzās ikdienā.

Ak, jā – piektdien, 5. jūlijā, plkst. 12 svinēsim Svēto Misi Radio Marija Latvija studijā ikviena mūsu atbalstītāja nodomos. Aicinām klausītājus mums pievienoties kopējās lūgšanas laikā, zvanot uz 67969131, sūtot īsziņas uz 26677272 vai komentāros pie šī ieraksta sociālajā tīklā Facebook pievienojiet savus lūgšanu nodomos.

Vēlreiz atgādināsim, kā iespējams ar savu ziedojumu palīdzēt “Radio Marija Latvija”:

1) zvanot pa tālruni 90006769, Tu ziedosi €4.27;

2) pārskaitot jebkādu naudas summu uz biedrības bankas kontu;

3) ziedot, izmantojot bankas norēķinu kartes datus vai “PayPal”;

4) ziedot, izmantojot “Radio Marija” ziedojumu kastes Latvijas baznīcās.

Plašāka informācija un rekvizīti atrodami šeit: https://rml.lv/ziedo.

Vēlreiz un vēlreiz sirsnīgi pateicamies katram no jums par sniegto atbalstu. Lai Dievs bagātīgi atdara ikvienam, kurš no savas sirds dāvājis “Radio Marija Latvija”. Lūgsimies un darīsim visu, lai radio arī turpmāk varētu aizsniegt katras mājas un katru sirdi!

Ar mīlestību un laba vēlējumiem,

Tava “Radio Marija Latvija” ģimene