Šis mēnesis sācies tā, ka pirmā diena iekrīt arī piekdienā. Kā jau vēsta mūsu iedibinātā tradīcija, katra mēneša pirmajā piektdienā (tātad, šoreiz – 1. XI!) pašā dienas vidū plkst. 12, svinēsim Sv. Misi “Radio Marija Latvija” studijā ikviena mūsu atbalstītāja nodomos.

Tādēļ kā šoreiz, tā arī katru nākamo mēneša pirmo piektdienu laikā no plkst. 12 aicinām ikvienu klausītāju pievienoties kopējā lūgšanā, zvanot uz studiju pa tālruni 67969131, sūtot īsziņas uz 26677272 vai komentāros pie ieraksta mūsu “Facebook” lapā, pievienojiet savus lūgšanu nodomos.

Nav tik ļoti no svara tas, cik liela ir saziedotā summa, bet gan tas, ka jūs uzticīgi atbastiet ar savu sirds siltumu, lielo atsaucību un dāsnumu, lai “Radio Marija Latvija” varētu pastāvēt arī turpmāk. Vai tas būtu tikai viens eiro, ko Tu, klausītāj, ziedo raidstacijas darbam, taču arī tas ir ļoti vērtīgs, jo Tu esi to atvēlējis ar labām domām no sirds dziļumiem. Paldies ikvienam no jums par atbalstu! Oktobrī ziedojumos esam saņēmuši 8243,94 eiro. Tas ir nedaudz vairāk par pusi no kopējās nepieciešamās summas, lai pilnībā nosegtu visas vajadzības un rēķinus.

Lai pilnībā nodrošinātu raidstacijas darbu, tie ir vidēji 15 000 eiro mēnesī. Summa katru mēnesi ir nedaudz atšķirīga – te nedaudz zem minētās summas, te nedaudz vairāk. Šie līdzekļi visvairāk ir nepieciešami dārgo tehnisko izmaksu segšanai, lai “Radio Marija” arī turpmāk būtu vēl tuvāk katra cilvēka dzīvē, viņu priekos, bēdās, vientulībā un ikdienas izaicinājumos. Daudziem “Radio Marija” un Dieva vārds ir tuvākais un vienīgais draugs līdzās ikdienā, ko daudzi radioklausītāji ir arī apliecinājuši savās liecībās, piemēram, zvanot uz studiju un piedaloties kopīgās rožukroņa lūgšanās.

Vēlreiz atgādināsim, kā iespējams ar savu ziedojumu palīdzēt “Radio Marija Latvija”:

1) zvanot pa tālruni 90006769, Tu ziedosi €4.27;

2) pārskaitot jebkādu naudas summu uz biedrības bankas kontu;

3) ziedot, izmantojot bankas norēķinu kartes datus vai “PayPal”;

4) ziedot, izmantojot “Radio Marija” ziedojumu kastes Latvijas baznīcās.

Plašāka informācija un rekvizīti atrodami šeit: https://rml.lv/ziedo.

Tiekamies lūgšanā!