Radio Marija ēterā skan daudzpusīga programma, tajā skaita arī raidījumi par kultūru

Kultūras oāze

Raidījums “Kultūras oāze” aplūko un sarunājas, par svarīgo un vērtīgāko Latvijas un Pasaules kultūras dzīvē. Raidījumu vada Normunds Zariņš.

Pi golda

Intervijas ar cilvēkiem par notiekošo Latgalē – kultūrā, mākslā, valodā, garīgajā dzīvē un citās jomās. Kā arī tikšanās ar interesantiem cilvēkiem, kuru ,,sakne” ir Latgalē, bet viņu dzīvesvieta citviet Latvijā. Par un ap Latgali Latvijā un pasaulē.

Pi myusu Latgolā

Ar Nacionalūs elektroniskūs plašsazinis leidzekļu padūmis (NEPLP) atbolstu pi radejis klauseituoju atsagrīž radiožurnals “Pi myusu Latgolā”. Tys ir kasnedelis raidejums par Latgolys aktualitatem, kulturviesturiskuo montuojuma saglobuošonu, jaunumim sabīdryski politiskajā, kai ari uzjiemiejdarbeibys jūmā

Raidejuma mierkis ir nūdrūsynuot latgalīšu volūdys styprynuošonu i diskuseju par regionali i vaļstiski svareigim vaicuojumim, veicynuot Latgolys regiona īdzeivuotuoju i cytur Latvejā i uorzemēs dzeivojūšūs latgalīšu lokalpatriotismu, sabīdreibys salīdiešonu i kvalitativys informativuos i kulturtelpys styprynuošonu.

Itūgod projektam papyldus ir jauns izaicynuojums – analizēt Latgolys ekonomiskuos izaugsmis īspiejis pandemejis apstuokļūs. Izmontojūt konstruktivuos žurnalistikys pajiemīņus, raidejumu veiduotuoji dūsīs meklēt Latgolys regionam sarežgeitu vaicuojumu rysynuojumus, kai ari analizēs pošvaļdeibu vieliešonu iznuokumu, informēs par Viesturiskūs zemu lykuma īdzeivynuošonu i Administrativi teritorialuos reformys īspaidu.

Klausies raidījumus ar mūzikas straumēšanas vietnē Spotify un Apple podcasts! Raksti raidījuma nosaukumu vietnes meklētājā un ērti klausies jebkuru epizodi savā viedtālrunī!

Palīdzi tapt jauniem raidījumiem! Atbalsti Radio Marija Latvija darbu finansiāli!
Uzzini šeit par iespējām ziedot!