Baznīca visā pasaulē gatavojas īpašam notikumam – Pasaules Jauniešu dienām, kas 2019. gadā notiks Panamā. Tas būs pasākums, kas vienos miljonus jauniešu no visas pasaules – dažādiem kontintentiem, valstīm, dažādām kultūrām un dzīves pieredzēm. Kristīgas mūzikas koncerti un festivāli, dažādi pasākumi, kas veltīti, lai rastu atbildes uz svarīgākajiem un grūtākajiem dzīves jautājumiem, kā arī, protams, tikšanās ar pāvestu – tas viss ir daļa no milzīgā notikuma.

Tomēr svarīgi atcerēties, ka Pasaules Jauniešu dienas Panamā nav tikai nedēļu garš pasākums Centrālamerikā, bet gan notikums, kuram gatavoties un iesaistīties tajā ir aicināts katrs. Arī tas, kurš ir pārliecināts, ka nekādā gadījumā uz Panamu nebrauks. Jo Jauniešu dienas ir laiks, kas īpaši veltīts jauniešiem neatkarīgi no tā, kur katrs atrodas. Tāpēc atsaukšanās aicinājumam izdzīvot savu jaunību un ticību notiek vispirms katra sirdī.

Pāvests Francisks aicina mūs visus laikā līdz 2019. gada janvārim pārdomāt rakstu vietu no Lūkas evaņģēlija 1. nodaļas: “Redzi, es esmu Tā Kunga kalpone, lai notiek ar mani pēc tava vārda.” Gatavojoties Pasaules Jauniešu dienām, noteikti pārdomāsim šo Rakstu vietu kopā, tāpat kā Pāvesta Franciska sagatavotos impulsus par to, bet šobrīd piedāvājam noklausīties Radio Marija Latvija ēterā skanējušos raidījumus, kuros stāstīts par Pasaules jauniešu dienām.

PRIESTERA KATEHĒZES

27. novembra priestera katehēze – saruna ar diak. Pedro (vienu no PJD organizatoriem)

29. janvāra priestera katehēze – saruna ar diak. Pedro (vienu no PJD organizatoriem)

RAIDĪJUMS “NOMINE”

4. oktobra raidījums “Nomine” – vispārīgs stāsts par PJD, dalībnieku liecības

1. novembra raidījums “Nomine” – saruna par Panamu

Vairāk par Pasaules Jauniešu dienām: 

Pāvesta Franciska vēstījumu 2018. gada Pasaules Jauniešu dienām (kas šogad tiek svinētas nacionālā līmenī) latviešu valodā vari lasīt šeit.

Seko līdzi latviešu plāniem par braucienu uz Pasaules Jauniešu dienām Panamā Facebook lapā.

Galvenajām aktualitātēm līdzi sekot var Pasaules Jauniešu dienu mājaslapā, kā arī oficiālajā Facebook, Instagram un Twitter kontā.

Pasaules Jauniešu dienu 2019 himna: